Vain viitteeksi
| Osa numero | TSM1011AIST |
| LIXINC Part # | TSM1011AIST |
| Valmistaja | STMicroelectronics |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - jänniteviite |
| Kuvaus | IC VREF SERIES 1% 8MINISO |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | TSM1011AIST PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | TSM1011AIST |
| Brändi: | STMicroelectronics |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - jänniteviite |
| Valmistaja: | STMicroelectronics |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Obsolete |
| viitetyyppi: | Series |
| lähtötyyppi: | Fixed |
| jännite - lähtö (min/kiinteä): | 2.545V |
| jännite - lähtö (max): | - |
| virta - lähtö: | 1 mA |
| toleranssi: | ±1% |
| lämpötilakerroin: | - |
| kohina - 0,1 Hz - 10 Hz: | - |
| melu - 10hz - 10khz: | - |
| jännite - tulo: | 4.5V ~ 28V |
| virta - syöttö: | 50mA |
| virta - katodi: | - |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 105°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 8-MiniSO |
| ADR06AKS-R2 | PRECISION 3.0V VOLTAGE REFERENCE | 3494 Lisää tilauksesta |
|
| TL431BCDRG4 | IC VREF SHUNT 36V 0.5% 8SOIC | 828 Lisää tilauksesta |
|
| REF03GP | 2.5V VOLTAGE REFERENCE | 31431 Lisää tilauksesta |
|
| REF3440IDBVR | IC VREF SER 4.096V 0.05% SOT23-6 | 1925 Lisää tilauksesta |
|
| LM385Z-1.2G | TWO TERMINAL VOLTAGE REFERENCE | 18516 Lisää tilauksesta |
|
| LM4040CIM3X-2.5/NOPB | IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3 | 11096 Lisää tilauksesta |
|
| TL4050C25IDBZT | IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3 | 1576 Lisää tilauksesta |
|
| AD588TQ/883B | VOLTAGE REFERENCE, 5V, BIPOLAR, | 2825 Lisää tilauksesta |
|
| LM285AMX-1.2 | VOLTAGE REFERENCE | 3353 Lisää tilauksesta |
|
| REF3140AIDBZTG4 | IC VREF SERIES 0.2% SOT23-3 | 934 Lisää tilauksesta |
|
| REF02EZ | IC VREF SERIES 0.3% 8CERDIP | 1286 Lisää tilauksesta |
|
| LTC6655CHMS8-2.5#TRPBF | IC VREF SERIES 0.05% 8MSOP | 1125 Lisää tilauksesta |
|
| LM4040D25IDBZT | IC VREF SHUNT 1% SOT23-3 | 1149 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10823 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.11000 | $1.11 |
| 4000 | $0.53424 | $2136.96 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.