Vain viitteeksi
| Osa numero | DS1236AS-5+ |
| LIXINC Part # | DS1236AS-5+ |
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - valvojat |
| Kuvaus | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 16SOIC |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | DS1236AS-5+ PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | DS1236AS-5+ |
| Brändi: | Maxim Integrated |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - valvojat |
| Valmistaja: | Maxim Integrated |
| sarja: | MicroManager |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Obsolete |
| tyyppi: | Battery Backup Circuit |
| valvottujen jännitteiden määrä: | 1 |
| jännite - kynnys: | 4.62V |
| ulostulo: | Open Drain, Push-Pull |
| nollaa: | Active High/Active Low |
| nollaa aikakatkaisu: | 25ms Minimum |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 16-SOIC |
| MAX6384LT28D4+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6UDFN | 880 Lisää tilauksesta |
|
| ADM6315-44D3ART-RL | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT143-4 | 877 Lisää tilauksesta |
|
| S-1000C25-I4T1G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-4A | 861 Lisää tilauksesta |
|
| MAX6710NUT+ | IC SUPERVISOR 4 CHANNEL SOT23-6 | 848 Lisää tilauksesta |
|
| MN13821SDP | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL MINI-3DC | 935 Lisää tilauksesta |
|
| MAX6773BTALD4+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8TDFN | 974 Lisää tilauksesta |
|
| CAT1832L | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8DIP | 900 Lisää tilauksesta |
|
| ADM1060ARUCS0300R7 | IC SUPERVISOR 7 CHANNEL 28TSSOP | 941 Lisää tilauksesta |
|
| MAX6326XR27-T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-3 | 942 Lisää tilauksesta |
|
| MAX16074RS16D1+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4UCSP | 966 Lisää tilauksesta |
|
| S-80923CNPF-G8TTFG | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-4A | 939 Lisää tilauksesta |
|
| S-80853CLY-B-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL TO92-3 | 883 Lisää tilauksesta |
|
| X5168S8-2.7 | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC | 933 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10806 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.