Vain viitteeksi
| Osa numero | X40031S14Z-A |
| LIXINC Part # | X40031S14Z-A |
| Valmistaja | Intersil (Renesas Electronics America) |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - valvojat |
| Kuvaus | IC SUPERVISOR 3 CHANNEL 14SOIC |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | X40031S14Z-A PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | X40031S14Z-A |
| Brändi: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - valvojat |
| Valmistaja: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| sarja: | - |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Obsolete |
| tyyppi: | Multi-Voltage Supervisor |
| valvottujen jännitteiden määrä: | 3 |
| jännite - kynnys: | 1.8V, 2.9V, 4.6V |
| ulostulo: | Open Drain or Open Collector |
| nollaa: | Active Low |
| nollaa aikakatkaisu: | Adjustable/Selectable |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 14-SOIC |
| ZSM380GTC | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT223 | 985 Lisää tilauksesta |
|
| MAX16082XR38W+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-3 | 904 Lisää tilauksesta |
|
| MIC811LU TR | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT143 | 868 Lisää tilauksesta |
|
| MAX16062CTG+ | IC SUPERVISOR 8 CHANNEL 24TQFN | 846 Lisää tilauksesta |
|
| SM72240MFX-3.08/NOPB | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 879 Lisää tilauksesta |
|
| MAX6702AYKA+T | IC SUPERVISOR 3 CHANNEL SOT23-8 | 936 Lisää tilauksesta |
|
| MAX6386XS16D3-T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-4 | 994 Lisää tilauksesta |
|
| LTC2960HDC-2 | IC SUPERVISOR 2 CHANNEL 8DFN | 997 Lisää tilauksesta |
|
| XC6109N10ANR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24 | 851 Lisää tilauksesta |
|
| MAX16072RS24D0+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4UCSP | 964 Lisää tilauksesta |
|
| LTC2935CDC-2 | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8DFN | 831 Lisää tilauksesta |
|
| MAX6865UK32D6L+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 881 Lisää tilauksesta |
|
| MAX6320PUK29DX+ | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 879 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10803 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.