Vain viitteeksi
| Osa numero | XC6118C43BMR-G |
| LIXINC Part # | XC6118C43BMR-G |
| Valmistaja | Torex Semiconductor Ltd. |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - valvojat |
| Kuvaus | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | XC6118C43BMR-G PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | XC6118C43BMR-G |
| Brändi: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - valvojat |
| Valmistaja: | Torex Semiconductor Ltd. |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| tyyppi: | Voltage Detector |
| valvottujen jännitteiden määrä: | 1 |
| jännite - kynnys: | 4.3V |
| ulostulo: | Push-Pull, Totem Pole |
| nollaa: | Active Low |
| nollaa aikakatkaisu: | - |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | SC-74A, SOT-753 |
| toimittajan laitepaketti: | SOT-25 |
| DS1819CR-10-U | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 1416 Lisää tilauksesta |
|
| XC6123C747MR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25 | 956 Lisää tilauksesta |
|
| XC6122C447MR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25 | 984 Lisää tilauksesta |
|
| R3114K081A-TR | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4DFN | 961 Lisää tilauksesta |
|
| XC6122C435ER-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6USPC | 976 Lisää tilauksesta |
|
| S-80159BLPF-JFKTFU | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-4A | 937 Lisää tilauksesta |
|
| XC6122E542ER-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6USPC | 942 Lisää tilauksesta |
|
| ADM8690ARNZ | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC | 1022 Lisää tilauksesta |
|
| MAX6424UK46+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 1976 Lisää tilauksesta |
|
| R3116Q171C-TR-FE | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB | 918 Lisää tilauksesta |
|
| MAX6336US20D3 | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT143-4 | 2083 Lisää tilauksesta |
|
| CAT1022YI-30-GT3 | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8TSSOP | 841 Lisää tilauksesta |
|
| S-80819CLMC-B6ET2U | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 879 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10958 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.28896 | $0.28896 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.