Vain viitteeksi
| Osa numero | S-80143BLPF-JE4TFU |
| LIXINC Part # | S-80143BLPF-JE4TFU |
| Valmistaja | ABLIC U.S.A. Inc. |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - valvojat |
| Kuvaus | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-4A |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | S-80143BLPF-JE4TFU PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | S-80143BLPF-JE4TFU |
| Brändi: | ABLIC U.S.A. Inc. |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - valvojat |
| Valmistaja: | ABLIC U.S.A. Inc. |
| sarja: | S-801 |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| tyyppi: | Voltage Detector |
| valvottujen jännitteiden määrä: | 1 |
| jännite - kynnys: | 4.3V |
| ulostulo: | Push-Pull, Totem Pole |
| nollaa: | Active Low |
| nollaa aikakatkaisu: | 65ms Minimum |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 4-SMD, Flat Leads |
| toimittajan laitepaketti: | SNT-4A |
| BU4334F-TR | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4SOP | 838 Lisää tilauksesta |
|
| XC6122A534MR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25 | 831 Lisää tilauksesta |
|
| MAX6326XR24+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-3 | 3356 Lisää tilauksesta |
|
| ASM810SEURF-T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3 | 18958 Lisää tilauksesta |
|
| MCP1316MT-30HE/OT | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 3644 Lisää tilauksesta |
|
| NCV305LSQ23T1G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB | 78826 Lisää tilauksesta |
|
| R3111Q301C-TR-FE | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB | 423900 Lisää tilauksesta |
|
| MAX6394US317D2/V+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT143-4 | 18391 Lisää tilauksesta |
|
| MAX6468XS22D3 | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-4 | 1719 Lisää tilauksesta |
|
| R3112Q301C-TR-FE | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB | 911 Lisää tilauksesta |
|
| ADM1817-20AKS-RL7 | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-3 | 27969 Lisää tilauksesta |
|
| MAX6389XS44D3+T | IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SC70-4 | 132440949 Lisää tilauksesta |
|
| MAX6351UVUT+ | IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SOT23-6 | 3370 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10878 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.29192 | $0.29192 |
| 5000 | $0.28599 | $1429.95 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.