Vain viitteeksi
| Osa numero | R3116N401A-TR-FE |
| LIXINC Part # | R3116N401A-TR-FE |
| Valmistaja | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - valvojat |
| Kuvaus | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | R3116N401A-TR-FE PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | R3116N401A-TR-FE |
| Brändi: | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - valvojat |
| Valmistaja: | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| sarja: | R3116x |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| tyyppi: | Voltage Detector |
| valvottujen jännitteiden määrä: | 1 |
| jännite - kynnys: | 4V |
| ulostulo: | Open Drain or Open Collector |
| nollaa: | Active Low |
| nollaa aikakatkaisu: | 85ms Minimum |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | SC-74A, SOT-753 |
| toimittajan laitepaketti: | SOT-23-5 |
| S-1000N17-I4T1U | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-4A | 944 Lisää tilauksesta |
|
| MAX698CPA+ | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8DIP | 575631 Lisää tilauksesta |
|
| S-80150ANPF-JDBTFU | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-4A | 856 Lisää tilauksesta |
|
| HIP6502CB-T | IC SUP (CONT FACTORY FOR TECH) | 1966 Lisää tilauksesta |
|
| BD5249FVE-TR | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 5VSOF | 896 Lisää tilauksesta |
|
| MAX691CPE+ | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 16DIP | 759243 Lisää tilauksesta |
|
| MAX818MCSA+ | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC | 512127 Lisää tilauksesta |
|
| ADM693AR-REEL | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 16SOIC | 5476 Lisää tilauksesta |
|
| MIC2774L-23YM5-TR | IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SOT23-5 | 3871 Lisää tilauksesta |
|
| S-80813CLNB-B7RT2G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB | 890 Lisää tilauksesta |
|
| MIC2774N-25YM5-TR | IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SOT23-5 | 911 Lisää tilauksesta |
|
| XC6123A542ER-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6USPC | 952 Lisää tilauksesta |
|
| XC6123A442ER-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6USPC | 846 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10905 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.29203 | $0.29203 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.