Vain viitteeksi
| Osa numero | MAX34440ETLA1+T |
| LIXINC Part # | MAX34440ETLA1+T |
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - virtalähdeohjaimet, näytöt |
| Kuvaus | IC PS MANAGER PMBUS 6CH 40TQFN |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | MAX34440ETLA1+T PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 14 - May 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | MAX34440ETLA1+T |
| Brändi: | Maxim Integrated |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - virtalähdeohjaimet, näytöt |
| Valmistaja: | Maxim Integrated |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| sovellukset: | Base Station-Networking Line Cards, Servers |
| jännite - tulo: | - |
| jännite - syöttö: | 2.7V ~ 5.5V |
| virta - syöttö: | 2.5 mA |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 40-WFQFN Exposed Pad |
| toimittajan laitepaketti: | 40-TQFN (6x6) |
| LTC2992HDE#TRPBF | IC PWR MONITOR DUAL WIDE 16DFN | 812 Lisää tilauksesta |
|
| DS1632 | POWER-FAIL AND RESET CONTROLLER | 5865 Lisää tilauksesta |
|
| LTC4151IDD-1#PBF | IC CURRENT MONITOR(12BIT) 10DFN | 897 Lisää tilauksesta |
|
| LTC3766MPUFD#PBF | IC CONTROLLER SYNCH 28QFN | 922 Lisää tilauksesta |
|
| LTC2945HUD#TRPBF | IC POWER MONITOR I2C 12QFN | 2120 Lisää tilauksesta |
|
| ISL62392CHRTZ-T | IC PWR SUPPLY CTRLR 28TQFN | 858 Lisää tilauksesta |
|
| ES1021QI | IC CTRLR HOT SWAP QFN | 968 Lisää tilauksesta |
|
| LTC2945CUD-1#TRPBF | IC POWER MONITOR I2C 12-QFN | 900 Lisää tilauksesta |
|
| TEA1892TS/1H | IC SECONDARY SIDE CTRLR 6TSOP | 3932 Lisää tilauksesta |
|
| NCV360SNT1G | IC REG OVLO 20V 5TSOP | 875 Lisää tilauksesta |
|
| SG3543N | IC POWER SUPPLY SUPERVISOR 16DIP | 9412 Lisää tilauksesta |
|
| ADM1168ASTZ-RL7 | SUPER SEQUENCER AND MONITOR WITH | 1437 Lisää tilauksesta |
|
| LT3804EFE#PBF | IC SECONDARY SIDE CTRLR 28TSSOP | 924 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10857 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.73100 | $3.731 |
| 2500 | $3.45041 | $8626.025 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.