Vain viitteeksi
| Osa numero | LTC4269IDKD-2#PBF |
| LIXINC Part # | LTC4269IDKD-2#PBF |
| Valmistaja | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - Power over Ethernet (poe) -ohjaimet |
| Kuvaus | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 32DFN |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | LTC4269IDKD-2#PBF PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 14 - May 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | LTC4269IDKD-2#PBF |
| Brändi: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - Power over Ethernet (poe) -ohjaimet |
| Valmistaja: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| sarja: | - |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Active |
| tyyppi: | Controller (PD), DC/DC |
| kanavien määrä: | 1 |
| teho - max: | 25.5 W |
| sisäiset kytkimet: | Yes |
| apuaisti: | Yes |
| standardit: | 802.3at (PoE+), 802.3af (PoE) |
| jännite - syöttö: | 37.2V ~ 60V |
| virta - syöttö: | 1.35mA (Max) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 32-WFDFN Exposed Pad |
| toimittajan laitepaketti: | 32-DFN (7x4) |
| SI3480-A01-GMR | IC POE CNTRL 4/8 PORT 20QFN | 934 Lisää tilauksesta |
|
| NCP1082DER2G | SWITCHING CONTROLLER, CURRENT-MO | 18326 Lisää tilauksesta |
|
| LT4275BHDD#PBF | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 10DFN | 1032 Lisää tilauksesta |
|
| MCZ34670EGR2 | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 20SOIC | 934 Lisää tilauksesta |
|
| TPS2378DDAR | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 8SOPWR | 24688 Lisää tilauksesta |
|
| LT4294HDD#TRPBF | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 10DFN | 930 Lisää tilauksesta |
|
| NCP1092DBRG | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 8TSSOP | 879 Lisää tilauksesta |
|
| LTC4263IDE#TRPBF | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 14DFN | 4295 Lisää tilauksesta |
|
| LTC4267CGN-3#PBF | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 16SSOP | 1299 Lisää tilauksesta |
|
| LTC4257IDD#PBF | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 8DFN | 1758 Lisää tilauksesta |
|
| SI3471A-A01-IMR | SINGLE ETHERNET PORT 90W 802.3BT | 848 Lisää tilauksesta |
|
| NCP1090DG | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 8SOIC | 2211136 Lisää tilauksesta |
|
| TPS2388RTQT | IC POE CNTRL 8 CHANNEL 56QFN | 938 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10981 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.75474 | $4.75474 |
| 208 | $4.59938 | $956.67104 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.