Vain viitteeksi
| Osa numero | ZNBG2000X10TC |
| LIXINC Part # | ZNBG2000X10TC |
| Valmistaja | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - virranhallinta - erikoistunut |
| Kuvaus | IC GENERATOR 2BIAS 2.2V 10-MSOP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | ZNBG2000X10TC PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | ZNBG2000X10TC |
| Brändi: | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - virranhallinta - erikoistunut |
| Valmistaja: | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Obsolete |
| sovellukset: | Bias Controller |
| virta - syöttö: | 24mA |
| jännite - syöttö: | 5V ~ 12V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 80°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 10-MSOP |
| PT8A3234PE | HEATER CONTROLLER DIP-8 | 978 Lisää tilauksesta |
|
| WM8326GEFL00E/RV | IC REG BUCK 81QFN | 867 Lisää tilauksesta |
|
| AS3709-BQFM-02 | IC REGULATOR 32QFN | 971 Lisää tilauksesta |
|
| MAX16922ATPG/V+ | IC DCDC CONV STPDN DL LDO 20TQFN | 941 Lisää tilauksesta |
|
| PT8A3270PEX | HEATER CONTROLLER DIP-8 | 862 Lisää tilauksesta |
|
| LP3906SQ-TKXII/NOPB | IC REG BUCK/LDO DUAL 1.5A 300MA | 938 Lisää tilauksesta |
|
| MAX5043ETN+T | IC PWR W/MOSFET HS 56-TQFN | 948 Lisää tilauksesta |
|
| MC34PF8100CGEP | IC POWER MANAGEMENT I.MX8QM | 853 Lisää tilauksesta |
|
| PACVGA200QR | VGA PORT COMPANION 75OHM 24QSOP | 826 Lisää tilauksesta |
|
| MAX17014AETM+T | IC PWR SUPPLY MULT-OUTP 48TQFN | 5843 Lisää tilauksesta |
|
| ISL97522IRZ-TK | IC SUPPLY CTRL 4CH TFT-LCD 38QFN | 911 Lisää tilauksesta |
|
| AT73C213 | IC PWR MGMT FOR MOBILES 32QFN | 859 Lisää tilauksesta |
|
| U6803B-MFP | IC DRIVER TRPL THERMAL MON 8SOIC | 979 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10926 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.