Vain viitteeksi
| Osa numero | AP2822CKTR-G1 |
| LIXINC Part # | AP2822CKTR-G1 |
| Valmistaja | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - virranjakelukytkimet, kuormaohjaimet |
| Kuvaus | IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 SOT23-5 |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | AP2822CKTR-G1 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | AP2822CKTR-G1 |
| Brändi: | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - virranjakelukytkimet, kuormaohjaimet |
| Valmistaja: | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Not For New Designs |
| kytkimen tyyppi: | USB Switch |
| lähtöjen määrä: | 1 |
| suhde - tulo:lähtö: | 1:1 |
| lähtökokoonpano: | High Side |
| lähtötyyppi: | N-Channel |
| käyttöliittymä: | On/Off |
| jännite - kuormitus: | 2.7V ~ 5.5V |
| jännite - syöttö (vcc/vdd): | Not Required |
| virta - lähtö (max): | 1A |
| rds päällä (tyyppi): | 85mOhm |
| syötteen tyyppi: | Non-Inverting |
| ominaisuudet: | Status Flag |
| vikasuojaus: | Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Reverse Current, UVLO |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| toimittajan laitepaketti: | SOT-23-5 |
| paketti/laukku: | SC-74A, SOT-753 |
| SIP32460DB-T2-GE1 | IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 4WCSP | 878 Lisää tilauksesta |
|
| ISO8200BQTR | IC PWR DRIVER 1:1 32TFQFPN | 946 Lisää tilauksesta |
|
| TPS2021DRG4 | IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 8SOIC | 954 Lisää tilauksesta |
|
| RT9728BHGE | IC PWR SWITCH P-CHAN 1:1 SOT23-6 | 16936 Lisää tilauksesta |
|
| L9733CN | IC PWR DRVR N-CHAN 1:8 PWRSSO28 | 891 Lisää tilauksesta |
|
| MAX1694EUB+T | IC PWR SWITCH P-CHAN 1:1 10UMAX | 13439 Lisää tilauksesta |
|
| TPS2216DAPR | POWER SUPPLY CIRCUIT, FIXED | 16118 Lisää tilauksesta |
|
| TPS2097D | TPS2097 0.3A 2.7 TO 5.5V QUAD 4 | 2081 Lisää tilauksesta |
|
| MIC2548-1YM-TR | IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 8SOIC | 833 Lisää tilauksesta |
|
| TPS22916CLYFPR | IC PWR SWITCH P-CHAN 1:1 4DSBGA | 2587 Lisää tilauksesta |
|
| TPS2055ADR | TPS2055A 0.345A, 2.7-5.5V SINGLE | 203067 Lisää tilauksesta |
|
| ITS4142NHUMA1 | IC PWR SWTCH N-CHAN 1:1 SOT223-4 | 2402 Lisää tilauksesta |
|
| MAX14914ATE+T | IC PWR SWITCH 1:1 16TQFN | 3516 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 18927 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11334 | $0.11334 |
| 3000 | $0.11334 | $340.02 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.