Vain viitteeksi
| Osa numero | TPS2500DRCR |
| LIXINC Part # | TPS2500DRCR |
| Valmistaja | Texas Instruments |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - virranjakelukytkimet, kuormaohjaimet |
| Kuvaus | IC PWR SWITCH N/P-CH 1:2 10VSON |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | TPS2500DRCR PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | TPS2500DRCR |
| Brändi: | Texas Instruments |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - virranjakelukytkimet, kuormaohjaimet |
| Valmistaja: | Texas Instruments |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Active |
| kytkimen tyyppi: | USB Switch |
| lähtöjen määrä: | 2 |
| suhde - tulo:lähtö: | 1:2 |
| lähtökokoonpano: | High Side or Low Side |
| lähtötyyppi: | N/P-Channel |
| käyttöliittymä: | Logic |
| jännite - kuormitus: | 1.8V ~ 5.25V |
| jännite - syöttö (vcc/vdd): | Not Required |
| virta - lähtö (max): | 1.4A |
| rds päällä (tyyppi): | 80mOhm |
| syötteen tyyppi: | Non-Inverting |
| ominaisuudet: | Boost Converter, Status Flag |
| vikasuojaus: | Current Limiting (Adjustable), Over Temperature, UVLO |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| toimittajan laitepaketti: | 10-VSON (3x3) |
| paketti/laukku: | 10-VFDFN Exposed Pad |
| MIC2566-0BM | CARDBUS POWER CONTROLLER | 1912 Lisää tilauksesta |
|
| TPS2061CDGNR | TPS2061C SINGLE CHANNEL, CURRENT | 113492 Lisää tilauksesta |
|
| TPS2067DRG4 | IC PWR SWTCH N-CH 1:2/1:1 16SOIC | 918 Lisää tilauksesta |
|
| TND314S-TL-E | INVERTER AND BUFFER DRIVER | 20833 Lisää tilauksesta |
|
| GLF71325 | 4A NANO POWER LOAD SWITCH | 6815 Lisää tilauksesta |
|
| BTS500251TADATMA2 | IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 TO263-7 | 1340 Lisää tilauksesta |
|
| TBD62003AFWG,EL | IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 16SOP | 959 Lisää tilauksesta |
|
| TPS2065DBVT | IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 SOT23-5 | 3081 Lisää tilauksesta |
|
| TPS2552DDBVT | IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 SOT23-6 | 968 Lisää tilauksesta |
|
| TBD62786APG | IC PWR DRIVER P-CHAN 1:1 18DIP | 1063 Lisää tilauksesta |
|
| TPS2033DR | IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 8SOIC | 3806 Lisää tilauksesta |
|
| AP2311SN-7 | IC PWR SWITCH P-CH 1:1 6DFN2020 | 856 Lisää tilauksesta |
|
| AUIPS7091S | BUFFER/INVERTER BASED PERIPHERAL | 6867 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10930 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.97000 | $1.97 |
| 3000 | $1.40448 | $4213.44 |
| 6000 | $1.35168 | $8110.08 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.