Vain viitteeksi
| Osa numero | ISL6730BFUZ |
| LIXINC Part # | ISL6730BFUZ |
| Valmistaja | Intersil (Renesas Electronics America) |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - pfc (tehokertoimen korjaus) |
| Kuvaus | IC PFC CTRLR CCM 64KHZ 10MSOP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | ISL6730BFUZ PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 14 - May 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | ISL6730BFUZ |
| Brändi: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - pfc (tehokertoimen korjaus) |
| Valmistaja: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| sarja: | - |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Active |
| -tilassa: | Continuous Conduction (CCM) |
| taajuus - vaihto: | 64kHz |
| nykyinen - käynnistys: | 106 µA |
| jännite - syöttö: | 15V ~ 20V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 10-MSOP |
| UC2854BQ | 1.5A, 120KHZ BIPOLAR, PQCC20 | 5992 Lisää tilauksesta |
|
| LT1248CS#TRPBF | IC PFC CTR AVERAGE 300KHZ 16SOIC | 980 Lisää tilauksesta |
|
| UCC2819APWR | UCC2819A BICMOS POWER FACTOR PRE | 2490 Lisää tilauksesta |
|
| UCC2818MDREP | IC PFC CTR AVERAGE 220KHZ 16SOIC | 2783 Lisää tilauksesta |
|
| L4981BD | IC PFC CTR AVER CURR 100KHZ 20SO | 1717 Lisää tilauksesta |
|
| L6563ATR | IC PFC CTRLR TRANSITION 14SO | 956 Lisää tilauksesta |
|
| UC2852N | UC2852 HIGH POWER-FACTOR PRE-REG | 6313 Lisää tilauksesta |
|
| NCP1910A65DWR2G | POWER FACTOR CONTROLLER, CURRENT | 2955 Lisää tilauksesta |
|
| UC3854NG4 | UC3854 HIGH POWER FACTOR PRE-REG | 1011 Lisää tilauksesta |
|
| UCC28516DW | UCC28516 ADVANCED PFC/PWM COMBIN | 17234 Lisää tilauksesta |
|
| ISL6730BFUZ-T | IC PFC CTRLR CCM 64KHZ 10MSOP | 889 Lisää tilauksesta |
|
| PFS7525H | IC PFC CTRLR CCM 123KHZ 16ESIP | 932 Lisää tilauksesta |
|
| TEA19162T/2J | IC PFC CTRLR DCM 134KHZ 8SO | 888 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10875 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.35270 | $1.3527 |
| 1960 | $1.30297 | $2553.8212 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.