Vain viitteeksi
| Osa numero | LV8549M-TLM-H |
| LIXINC Part # | LV8549M-TLM-H |
| Valmistaja | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - moottoriohjaimet, ohjaimet |
| Kuvaus | IC MTR DRVR BIPOLAR 4-16V 10MFPS |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | LV8549M-TLM-H PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 14 - May 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | LV8549M-TLM-H |
| Brändi: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - moottoriohjaimet, ohjaimet |
| Valmistaja: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Obsolete |
| moottorityyppi - stepperi: | Bipolar |
| moottorityyppi - ac, dc: | - |
| toiminto: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| lähtökokoonpano: | Half Bridge (4) |
| käyttöliittymä: | Parallel |
| teknologiaa: | Bi-CMOS |
| askelresoluutio: | - |
| sovellukset: | General Purpose |
| virta - lähtö: | 1A |
| jännite - syöttö: | 4V ~ 16V |
| jännite - kuormitus: | 4V ~ 16V |
| Käyttölämpötila: | -30°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 10-LSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 10-MFPS |
| BA6247 | IC MOTOR DRIVER 8V-18V 10HSIP | 859 Lisää tilauksesta |
|
| LV8827LF-TLM-H | IC MOTOR DRIVER 8V-35V 24VQFN | 965 Lisää tilauksesta |
|
| TMC4331A-LA | IC MOTOR DRIVER 32QFN | 970 Lisää tilauksesta |
|
| UC3625NG4 | IC MOTOR DRIVER 10V-18V 28DIP | 990 Lisää tilauksesta |
|
| A3959SLBTR | IC MOTOR DRIVER 4.5V-5.5V 24SOIC | 942 Lisää tilauksesta |
|
| A3955SLBTR | IC MTR DRV BIPLR 4.5-5.5V 16SOIC | 837 Lisää tilauksesta |
|
| A3932SLDTR-T | IC MOTOR DRIVER 18V-50V 38TSSOP | 807 Lisää tilauksesta |
|
| U209B-MFPG3 | IC MOTOR DRIVER 13V-16.8V 16SO | 952 Lisää tilauksesta |
|
| TMC4671-ES | IC MOTOR DRIVER MULTIPHASE 76QFN | 924 Lisää tilauksesta |
|
| TMC5160-TA | IC MTR DRVR BIPOLAR 8-60V 48TQFP | 906 Lisää tilauksesta |
|
| DRV3210QPHPRQ1 | IC MTR DRIVER 5.3V-28.5V 48HTQFP | 829 Lisää tilauksesta |
|
| NCP5426SN13T1 | IC MOTOR DRIVER 12V 5TSOP | 965 Lisää tilauksesta |
|
| LM628N-6/NOPB | IC MOTOR DRIVER 4.5V-5.5V 28DIP | 933 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10933 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.