Vain viitteeksi
| Osa numero | SS30-E |
| LIXINC Part # | SS30-E |
| Valmistaja | Rochester Electronics |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - moottoriohjaimet, ohjaimet |
| Kuvaus | FAN MOTOR DRIVER |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | SS30-E PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | SS30-E |
| Brändi: | Rochester Electronics |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - moottoriohjaimet, ohjaimet |
| Valmistaja: | Rochester Electronics |
| sarja: | - |
| paketti: | Tray |
| osan tila: | Obsolete |
| moottorityyppi - stepperi: | - |
| moottorityyppi - ac, dc: | Brushless DC (BLDC) |
| toiminto: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| lähtökokoonpano: | Half Bridge (3) |
| käyttöliittymä: | PWM |
| teknologiaa: | Bi-CMOS |
| askelresoluutio: | - |
| sovellukset: | Fan Motor Driver |
| virta - lähtö: | 700mA |
| jännite - syöttö: | 2.2V ~ 6V |
| jännite - kuormitus: | 2.2V ~ 6V |
| Käyttölämpötila: | -30°C ~ 95°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 20-WFQFN |
| toimittajan laitepaketti: | 20-VCT (3x3) |
| DRV8889QPWPRQ1 | AUTOMOTIVE STEPPER DRIVER | 1920 Lisää tilauksesta |
|
| L9958 | IC MTRDRV BIPLR 4.5-5.5V 20PWRSO | 1041 Lisää tilauksesta |
|
| MTD6501D-LC1 | IC MOTOR DRIVER 2V-14V 10MSOP | 891 Lisää tilauksesta |
|
| IRSM836-024MA | IC MTR DRIVER 13.5V-16.5V 36PQFN | 1410 Lisää tilauksesta |
|
| L6482HTR | IC MTR DRV BIPLR 3.3/5V 38HTSSOP | 1582 Lisää tilauksesta |
|
| IRMCF343TR | IC MOTOR DRIVER 64MQFP | 937 Lisää tilauksesta |
|
| TB9101FNG,EL | 2 CHANNEL H-BRIDGE DRIVER FOR DC | 2827 Lisää tilauksesta |
|
| LV8406T-MPB-E | 2CH FORWARD/REVERSE MOTOR DRIVER | 2180 Lisää tilauksesta |
|
| BD6792FM-E2 | IC MOTOR DRIVER 18V-30V 28HSOP | 834 Lisää tilauksesta |
|
| STK5C4-330J1-1-E | IC MOTOR DRIVER | 78936 Lisää tilauksesta |
|
| TMC2660C-PA | IC MTR DRV BIPOLAR 3.3-5V 44PQFP | 1998 Lisää tilauksesta |
|
| AMIS30512C5122RG | IC MTR DRVR BIPOLAR 6-30V 24SOIC | 896 Lisää tilauksesta |
|
| TMC2202-WA-T | IC MTR DRV BIPOLAR 5.5-36V 32QFN | 925 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 13423 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.34000 | $1.34 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.