Vain viitteeksi
| Osa numero | MC33HB2002ES |
| LIXINC Part # | MC33HB2002ES |
| Valmistaja | NXP Semiconductors |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - moottoriohjaimet, ohjaimet |
| Kuvaus | H-BRIDGE, SPI, BRUSHED DC MOTOR |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | MC33HB2002ES PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | MC33HB2002ES |
| Brändi: | NXP Semiconductors |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - moottoriohjaimet, ohjaimet |
| Valmistaja: | NXP Semiconductors |
| sarja: | - |
| paketti: | Tray |
| osan tila: | Active |
| moottorityyppi - stepperi: | Bipolar |
| moottorityyppi - ac, dc: | Brushed DC |
| toiminto: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| lähtökokoonpano: | Half Bridge (2) |
| käyttöliittymä: | SPI |
| teknologiaa: | CMOS |
| askelresoluutio: | - |
| sovellukset: | Automotive, DC Motors |
| virta - lähtö: | 10A |
| jännite - syöttö: | 5V ~ 28V |
| jännite - kuormitus: | 5V ~ 28V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount, Wettable Flank |
| paketti/laukku: | 28-VQFN Exposed Pad |
| toimittajan laitepaketti: | 28-HVQFN (6x6) |
| STK673-011-E | STEPPER MOTOR CONTROLLER, 4A, HY | 893 Lisää tilauksesta |
|
| NJM2624AD# | IC MOTOR DRIVER 4.5V-18V 16DIP | 897 Lisää tilauksesta |
|
| STK672-632A-E | STEPPER MOTOR CONTROLLER | 28127 Lisää tilauksesta |
|
| L6205D013TR | IC MTR DRVR BIPOLAR 8-52V 20SOIC | 86931875 Lisää tilauksesta |
|
| DRV8353RHRGZT | IC MTR DRV MULTIPHAS 6-95V 48QFN | 1322 Lisää tilauksesta |
|
| NCV7708EDWR2G | DOUBLE HEX DRIVER | 809 Lisää tilauksesta |
|
| DRV8871DDAR | IC MOTOR DRVR UNIPLR 8SO PWRPAD | 19268 Lisää tilauksesta |
|
| UC2625DW | IC MOTOR DRIVER 10V-18V 28SOIC | 1660 Lisää tilauksesta |
|
| DRV8805PWPR | IC MTR DRV UNIPLR 8.20V 16HTSSOP | 3151 Lisää tilauksesta |
|
| BD6360GUL-E2 | IC MTR DRV BIPOLR 2.3-5.5V 15CSP | 3868 Lisää tilauksesta |
|
| A3992SLPTR-T | IC MTR DRV BIPLR 4.5-5.5V 24SSOP | 4581 Lisää tilauksesta |
|
| A4915MLPTR-T | IC MOTOR DRIVER 3V-5.5V 28TSSOP | 913 Lisää tilauksesta |
|
| LV8127T-TLM-H | BRUSH DC MOTOR CONTROLLER | 5913 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 11861 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.47000 | $3.47 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.