Vain viitteeksi
| Osa numero | IRSM836-035MATR |
| LIXINC Part # | IRSM836-035MATR |
| Valmistaja | Rochester Electronics |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - moottoriohjaimet, ohjaimet |
| Kuvaus | IRSM836 - INTELLIGENT POWER MODU |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | IRSM836-035MATR PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | IRSM836-035MATR |
| Brändi: | Rochester Electronics |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - moottoriohjaimet, ohjaimet |
| Valmistaja: | Rochester Electronics |
| sarja: | - |
| paketti: | Bulk |
| osan tila: | Active |
| moottorityyppi - stepperi: | - |
| moottorityyppi - ac, dc: | AC, Synchronous |
| toiminto: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| lähtökokoonpano: | Half Bridge (3) |
| käyttöliittymä: | Parallel |
| teknologiaa: | UMOS |
| askelresoluutio: | - |
| sovellukset: | Appliance |
| virta - lähtö: | 3A |
| jännite - syöttö: | 13.5V ~ 16.5V |
| jännite - kuormitus: | 400V (Max) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 36-PowerVQFN |
| toimittajan laitepaketti: | 36-PQFN (12x12) |
| DRV8353RHRGZR | IC MTR DRV MULTIPHAS 6-95V 48QFN | 899 Lisää tilauksesta |
|
| L6470HTR | IC MTR DRV BIPLR 3.3/5V 28HTSSOP | 14336 Lisää tilauksesta |
|
| TPIC2060ADFDRG4 | IC MOTOR DRVR 3.3/5/12V 56HTSSOP | 801 Lisää tilauksesta |
|
| IMC101TT038XUMA1 | IC MOTOR DRIVER 3V-5.5V TSSOP-38 | 2766 Lisää tilauksesta |
|
| A5984GLPTR-T | IC MTR DRV BIPOLAR 8-40V 24TSSOP | 860 Lisää tilauksesta |
|
| BU24024GU-E2 | IC MTR DRV BIPLR 2.7-3.6V 85VCSP | 3333 Lisää tilauksesta |
|
| MC34GD3000EPR2 | IC MOTOR DRIVER 6V-58V 56QFN | 859 Lisää tilauksesta |
|
| LB11847-E | MOTION CONTROL ELECTRONIC | 1350 Lisää tilauksesta |
|
| MP6508GF | IC MTR DRV BIPLR 2.7-18V 16TSSOP | 945813 Lisää tilauksesta |
|
| L99H01XP | IC MOTOR DRVR 6V-28V 36POWERSSO | 818 Lisää tilauksesta |
|
| ZXBM2004Q16TC | IC MOTOR DRIVER 4.7V-18V 16QSOP | 944 Lisää tilauksesta |
|
| MCP8025T-115E/MP | IC MOTOR DRIVER 6V-19V 40QFN | 850 Lisää tilauksesta |
|
| E-L6258EX | IC MOTOR DRIVER BIPLR 36POWERSO | 954 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 12641 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.13000 | $3.13 |
| 2000 | $3.13000 | $6260 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.