Vain viitteeksi
| Osa numero | LC5225S |
| LIXINC Part # | LC5225S |
| Valmistaja | Sanken Electric Co., Ltd. |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - led ajurit |
| Kuvaus | IC LED DRVR OFFL DIM 400MA 8SOP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | LC5225S PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | LC5225S |
| Brändi: | Sanken Electric Co., Ltd. |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - led ajurit |
| Valmistaja: | Sanken Electric Co., Ltd. |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Not For New Designs |
| tyyppi: | AC DC Offline Switcher |
| topologia: | Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| sisäiset kytkimet: | Yes |
| lähtöjen määrä: | 1 |
| jännite - syöttö (min): | 25V |
| jännite - syöttö (max): | 400V |
| jännite - lähtö: | - |
| virta - lähtö / kanava: | 400mA |
| taajuus: | - |
| himmennys: | PWM |
| sovellukset: | - |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 8-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 8-SOP |
| SP6686ER-L/TR | IC LED DRIVER RGLTR 400MA 10DFN | 969 Lisää tilauksesta |
|
| MPQ4425AGQB-AEC1-P | HIGH EFFICIENCY 1.5A, 36V, 2.2MH | 1464 Lisää tilauksesta |
|
| LM2791LD-L/NOPB | LED DRIVER, 2-SEGMENT, CMOS | 919 Lisää tilauksesta |
|
| MP3304CDD-LF-Z | IC LED DRIVER | 5956 Lisää tilauksesta |
|
| MP3307GJ-Z | 2.7V-5.5VIN, 35V, UP TO 2.2MHZ B | 3933 Lisää tilauksesta |
|
| LT3763EFE#TRPBF | IC LED DRIVER CTRLR DIM 28TSSOP | 3287 Lisää tilauksesta |
|
| MP4032-1GS | IC LED DRIVER | 855809 Lisää tilauksesta |
|
| HV9910BNG-G | IC LED DRIVER CTRLR DIM 16SOIC | 1326 Lisää tilauksesta |
|
| NCL30082B2DR2G | IC LED DVR CURR MODE 8SOIC | 18322 Lisää tilauksesta |
|
| MPQ2483ADQ-LF-Z | INDUSTRIAL GRADE, 2.5A/55V PROG | 949 Lisää tilauksesta |
|
| MAX1576ETG | WHITE LED 1X/1.5X CHARGE PUMP | 39091 Lisää tilauksesta |
|
| MP1518DJE-LF-Z | IC LED DRIVER | 3969 Lisää tilauksesta |
|
| TPS61195RUYR | IC LED DRIVER RGLTR DIM 28WQFN | 972 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10898 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.22960 | $1.2296 |
| 1000 | $1.22960 | $1229.6 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.