Vain viitteeksi
| Osa numero | LP8556SQE-E08/NOPB |
| LIXINC Part # | LP8556SQE-E08/NOPB |
| Valmistaja | Texas Instruments |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - led ajurit |
| Kuvaus | IC LED DRIVER RGLTR DIM 24WQFN |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | LP8556SQE-E08/NOPB PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | LP8556SQE-E08/NOPB |
| Brändi: | Texas Instruments |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - led ajurit |
| Valmistaja: | Texas Instruments |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Active |
| tyyppi: | DC DC Regulator |
| topologia: | Step-Up (Boost) |
| sisäiset kytkimet: | Yes |
| lähtöjen määrä: | 4 |
| jännite - syöttö (min): | 2.7V |
| jännite - syöttö (max): | 20V |
| jännite - lähtö: | 16V ~ 34.5V |
| virta - lähtö / kanava: | 25mA |
| taajuus: | 312kHz, 625kHz, 1250kHz |
| himmennys: | PWM |
| sovellukset: | Backlight |
| Käyttölämpötila: | -30°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| toimittajan laitepaketti: | 24-WQFN (4x4) |
| TLC5946PW | TLC5946 16-CHANNEL, 12-BIT PWM L | 4952 Lisää tilauksesta |
|
| CAT4003BTS-T3 | LED DRIVER, 3-SEGMENT, PDSO6 | 42950 Lisää tilauksesta |
|
| LM2794BL | SWITCHED CAPACITOR REGULATOR | 904 Lisää tilauksesta |
|
| RT9288AGE | IC LED DRIVER CTRLR DIM SOT23-6 | 870 Lisää tilauksesta |
|
| TPS61061YZFR | LED DRIVER, 1-SEGMENT, PBGA8 | 105834 Lisää tilauksesta |
|
| TPS92001D | IC LED DRIVER OFFL DIM 8SOIC | 1338 Lisää tilauksesta |
|
| ISL1902FAZ | LED DRIVER, PDSO24 | 870 Lisää tilauksesta |
|
| LM27964SQ-A/NOPB | LM27964 WHITE LED DRIVER SYSTEM | 11930 Lisää tilauksesta |
|
| LP5521TM/NOPB | IC LED DRIVER RGLTR DIM 20TUSMD | 867 Lisää tilauksesta |
|
| ISL97672AIRZ-TK | IC LED DRVR LOW DIMMING 20QFN | 843 Lisää tilauksesta |
|
| TLC59582RTQR | IC LED DRIVER 48CH 56QFN | 890 Lisää tilauksesta |
|
| MP3331GC-P | SINGLE CHANNEL 2A BOOST WLED DRI | 938 Lisää tilauksesta |
|
| MP3360DG-LF-P | IC LED DRIVER | 878 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10935 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.78452 | $1.78452 |
| 250 | $1.78452 | $446.13 |
| 500 | $1.56146 | $780.73 |
| 1250 | $1.29377 | $1617.2125 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.