Vain viitteeksi
| Osa numero | LM25069PMM-1/NOPB |
| LIXINC Part # | LM25069PMM-1/NOPB |
| Valmistaja | Texas Instruments |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - hot swap -ohjaimet |
| Kuvaus | IC HOT SWAP CTRLR GP 10VSSOP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | LM25069PMM-1/NOPB PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | LM25069PMM-1/NOPB |
| Brändi: | Texas Instruments |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - hot swap -ohjaimet |
| Valmistaja: | Texas Instruments |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Active |
| tyyppi: | Hot Swap Controller |
| kanavien määrä: | 1 |
| sisäiset kytkimet: | No |
| sovellukset: | General Purpose |
| ominaisuudet: | Latched Fault |
| ohjelmoitavia ominaisuuksia: | Current Limit, Fault Timeout, OVP, UVLO |
| jännite - syöttö: | 2.9V ~ 17V |
| virta - lähtö (max): | - |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| virta - syöttö: | 1.6 mA |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 10-VSSOP |
| LTC4228CGN-1#PBF | IC HOT SWAP CTRLR GP 28SSOP | 829 Lisää tilauksesta |
|
| TPS2398DGKG4 | TPS2398 -48V HOT SWAP CONTROLLER | 944 Lisää tilauksesta |
|
| MAX5929DEEG+ | HOT-SWAP CONTROLLER | 1616 Lisää tilauksesta |
|
| ISL6115AIBZ-T | IC HOT SWAP CTRLR GP 8SOIC | 963 Lisää tilauksesta |
|
| TPS2342PFP | POWER SUPPLY CIRCUIT, ADJ | 2230 Lisää tilauksesta |
|
| LTC1647-1IS8#TRPBF | IC HOT SWAP CTRLR GP 8SOIC | 823 Lisää tilauksesta |
|
| LTC4224IDDB-1#TRMPBF | IC HOT SWAP CTRLR GP 10DFN | 1302 Lisää tilauksesta |
|
| MAX5977BETP+ | MAX5977 1V TO 16V, SINGLE-CHANNE | 4611 Lisää tilauksesta |
|
| MIC2588-1YM-TR | IC HOT SWAP CTRLR -48V 8SOIC | 1550 Lisää tilauksesta |
|
| HIP1011BCBZA | POWER SUPPLY CIRCUIT, ADJ | 1716 Lisää tilauksesta |
|
| LTC4242IUHF#TRPBF | IC HOT SWAP CTRLR PCI EXP 38QFN | 832 Lisää tilauksesta |
|
| LTC4252BIMS-1#PBF | IC HOT SWAP CTRLR -48V 10MSOP | 980 Lisää tilauksesta |
|
| LTC4234IWHH#PBF | IC HOT SWAP CTRLR GP 38QFN | 1100 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 12019 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.95000 | $2.95 |
| 1000 | $1.36590 | $1365.9 |
| 2000 | $1.27170 | $2543.4 |
| 5000 | $1.22460 | $6123 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.