Vain viitteeksi
| Osa numero | SC1205CSTRT |
| LIXINC Part # | SC1205CSTRT |
| Valmistaja | Semtech |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - portin ajurit |
| Kuvaus | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SO |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | SC1205CSTRT PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 14 - May 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | SC1205CSTRT |
| Brändi: | Semtech |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - portin ajurit |
| Valmistaja: | Semtech |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Obsolete |
| ohjattu kokoonpano: | Half-Bridge |
| kanavan tyyppi: | Synchronous |
| kuljettajien määrä: | 2 |
| portin tyyppi: | N-Channel MOSFET |
| jännite - syöttö: | 4.15V ~ 6V |
| logiikkajännite - vil, vih: | 0.8V, 2V |
| virta - huipputeho (lähde, nielu): | 3A, 3A |
| syötteen tyyppi: | Non-Inverting |
| korkea sivujännite - max (bootstrap): | 25 V |
| nousu / lasku aika (tyyppi): | 14ns, 12ns |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 125°C (TJ) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 8-SO |
| IXDN502D1T/R | IC GATE DRVR LOW-SIDE 6DFN | 905 Lisää tilauksesta |
|
| IRS2332DJTRPBF | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 44PLCC | 830 Lisää tilauksesta |
|
| LM5111-1MY | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8MSOP | 830 Lisää tilauksesta |
|
| TC4431EJA | IC GATE DRVR HI/LOW SIDE 8CERDIP | 929 Lisää tilauksesta |
|
| IR2106STR | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC | 834 Lisää tilauksesta |
|
| IRS21953SPBF | IC GATE DRVR HALF BRD/LOW 16SOIC | 991 Lisää tilauksesta |
|
| MIC4424BM | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC | 884 Lisää tilauksesta |
|
| IR2112-1PBF | IC GATE DRVR HI/LOW SIDE 14DIP | 908 Lisää tilauksesta |
|
| HIP6602ACBT-T | HALF BRIDGE BASED MOSFET DRIVER | 3301 Lisää tilauksesta |
|
| NCV75215DB001R2G | NCV75215DB001R2G | 934 Lisää tilauksesta |
|
| NCP51820AMNTWG | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE HI SPD | 4417 Lisää tilauksesta |
|
| IGD616 | IC GATE DRVR HI/LOW SIDE MODULE | 879 Lisää tilauksesta |
|
| ISL78444AVEZ | IC GATE DRVR HALF-BRIDG 14HTSSOP | 840 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10919 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.