Vain viitteeksi
| Osa numero | TC427CPA |
| LIXINC Part # | TC427CPA |
| Valmistaja | Roving Networks / Microchip Technology |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - portin ajurit |
| Kuvaus | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8DIP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | TC427CPA PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | TC427CPA |
| Brändi: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - portin ajurit |
| Valmistaja: | Roving Networks / Microchip Technology |
| sarja: | - |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Active |
| ohjattu kokoonpano: | Low-Side |
| kanavan tyyppi: | Independent |
| kuljettajien määrä: | 2 |
| portin tyyppi: | N-Channel, P-Channel MOSFET |
| jännite - syöttö: | 4.5V ~ 18V |
| logiikkajännite - vil, vih: | 0.8V, 2.4V |
| virta - huipputeho (lähde, nielu): | 1.5A, 1.5A |
| syötteen tyyppi: | Non-Inverting |
| korkea sivujännite - max (bootstrap): | - |
| nousu / lasku aika (tyyppi): | 30ns, 30ns |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| asennustyyppi: | Through Hole |
| paketti/laukku: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| toimittajan laitepaketti: | 8-PDIP |
| MAX4428CSA+ | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC | 1038 Lisää tilauksesta |
|
| TPS2829DBVRG4 | IC GATE DRVR LOW-SIDE SOT23-5 | 883 Lisää tilauksesta |
|
| IXRFD630 | IC GATE DRVR LOW-SIDE 30A | 837 Lisää tilauksesta |
|
| IR21363JTRPBF | IR21363J - GATE DRIVER | 4704 Lisää tilauksesta |
|
| MCP14A0155T-E/MNY | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8TDFN | 1000 Lisää tilauksesta |
|
| ISL6613BCBZ | HALF BRIDGE BASED MOSFET DRIVER | 2339 Lisää tilauksesta |
|
| MCP14A0454T-E/MNY | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8TDFN | 4054 Lisää tilauksesta |
|
| ISL6614BCB | HALF BRIDGE BASED MOSFET DRIVER | 1837 Lisää tilauksesta |
|
| ISL6612BECB | HALF BRIDGE BASED MOSFET DRIVER | 1293 Lisää tilauksesta |
|
| TC428CPA | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8DIP | 1190 Lisää tilauksesta |
|
| EMB1412MY/NOPB | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8MSOP | 1668 Lisää tilauksesta |
|
| TC426EPA | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8DIP | 1319 Lisää tilauksesta |
|
| LM5134BSDX/NOPB | IC GATE DRVR LOW-SIDE 6WSON | 870 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10967 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.55000 | $1.55 |
| 25 | $1.29151 | $32.28775 |
| 100 | $1.17390 | $117.39 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.