Vain viitteeksi
| Osa numero | IRS2106PBF |
| LIXINC Part # | IRS2106PBF |
| Valmistaja | IR (Infineon Technologies) |
| Kategoria | integroidut piirit › pmic - portin ajurit |
| Kuvaus | IC GATE DRV HI-SIDE/LO-SIDE 8DIP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | IRS2106PBF PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | IRS2106PBF |
| Brändi: | IR (Infineon Technologies) |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | pmic - portin ajurit |
| Valmistaja: | IR (Infineon Technologies) |
| sarja: | - |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Active |
| ohjattu kokoonpano: | High-Side or Low-Side |
| kanavan tyyppi: | Independent |
| kuljettajien määrä: | 2 |
| portin tyyppi: | IGBT, N-Channel MOSFET |
| jännite - syöttö: | 10V ~ 20V |
| logiikkajännite - vil, vih: | 0.8V, 2.5V |
| virta - huipputeho (lähde, nielu): | 290mA, 600mA |
| syötteen tyyppi: | Non-Inverting |
| korkea sivujännite - max (bootstrap): | 600 V |
| nousu / lasku aika (tyyppi): | 100ns, 35ns |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| asennustyyppi: | Through Hole |
| paketti/laukku: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| toimittajan laitepaketti: | 8-PDIP |
| LM5100CSD/NOPB | HALF BRIDGE BASED MOSFET DRIVER | 859 Lisää tilauksesta |
|
| TC4626EOE713 | IC GATE DRVR HI/LOW SIDE 16SOIC | 936 Lisää tilauksesta |
|
| FAN3227CMX | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC | 14173365 Lisää tilauksesta |
|
| 2DMB51008CC | GATE DRIVER (+15V,-10V) | 1145 Lisää tilauksesta |
|
| MAX5055BASA+ | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC | 5671 Lisää tilauksesta |
|
| BD16952EFV-ME2 | IC GATE DRVR HALF-BRIDG 24HTSSOP | 8640 Lisää tilauksesta |
|
| IR2125STRPBF | IC GATE DRVR HIGH-SIDE 16SOIC | 2345 Lisää tilauksesta |
|
| LM5104M-TI | HALF BRIDGE BASED PERIPHERAL DRI | 2832 Lisää tilauksesta |
|
| IRS21091STRPBF | IRS21091 - GATE DRIVER | 2376 Lisää tilauksesta |
|
| FAN7383MX | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 14SOP | 974 Lisää tilauksesta |
|
| LM5107MAX/NOPB | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC | 1259810829 Lisää tilauksesta |
|
| TC426MJA | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8CERDIP | 913 Lisää tilauksesta |
|
| TPS28225TDRQ1 | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC | 3347 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10989 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.42000 | $2.42 |
| 10 | $2.17136 | $21.7136 |
| 100 | $1.74515 | $174.515 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.