Vain viitteeksi
| Osa numero | AT49F008AT-90RI |
| LIXINC Part # | AT49F008AT-90RI |
| Valmistaja | Roving Networks / Microchip Technology |
| Kategoria | integroidut piirit › muisti |
| Kuvaus | IC FLASH 8MBIT PARALLEL 44SOIC |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | AT49F008AT-90RI PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | AT49F008AT-90RI |
| Brändi: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | muisti |
| Valmistaja: | Roving Networks / Microchip Technology |
| sarja: | - |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Obsolete |
| muistin tyyppi: | Non-Volatile |
| muistimuoto: | FLASH |
| teknologiaa: | FLASH |
| muistin koko: | 8Mb (1M x 8, 512K x 16) |
| muistin käyttöliittymä: | Parallel |
| kellotaajuus: | - |
| kirjoitusjakson aika - sana, sivu: | 50µs |
| kirjautumisaika: | 90 ns |
| jännite - syöttö: | 4.5V ~ 5.5V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TC) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 44-SOIC (0.525", 13.34mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 44-SOIC |
| MT35XL256ABA2G12-0AAT | IC FLASH 256MBIT XCCELA 24TPBGA | 806 Lisää tilauksesta |
|
| MT46H32M32LFCG-6 IT:A TR | IC DRAM 1GBIT PARALLEL 152VFBGA | 980 Lisää tilauksesta |
|
| MT53D1G32D4NQ-062 WT ES:D | LPDDR4 32G 1GX32 FBGA QDP | 820 Lisää tilauksesta |
|
| MT53B1DBNP-DC | IC DRAM 200WFBGA | 905 Lisää tilauksesta |
|
| 7024S17JI8 | IC SRAM 64KBIT PARALLEL 84PLCC | 839 Lisää tilauksesta |
|
| MT53D768M64D8SQ-053 WT ES:E TR | IC DRAM 48GBIT 1866MHZ 556VFBGA | 977 Lisää tilauksesta |
|
| S99-50263 | IC FLASH NOR | 887 Lisää tilauksesta |
|
| 7050S25PQF | IC SRAM 8KBIT PARALLEL 132PQFP | 961 Lisää tilauksesta |
|
| MT29F1T08CLHBBG1-3R:B | IC MLC 128GX8 272VBGA | 837 Lisää tilauksesta |
|
| MT29C4G48MAZAPAKD-5 IT TR | IC FLASH RAM 4GBIT PAR 137TFBGA | 863 Lisää tilauksesta |
|
| S29GL064S90BHA043 | IC FLASH 64MBIT PARALLEL 48FBGA | 804 Lisää tilauksesta |
|
| M58LR128KT85ZB6E | IC FLASH 128MBIT PAR 56VFBGA | 841 Lisää tilauksesta |
|
| EDFA364A3MA-GD-F-R TR | IC DRAM 16GBIT PARALLEL 800MHZ | 811 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10939 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.