Vain viitteeksi
| Osa numero | EM6HE08EW3F-10IH |
| LIXINC Part # | EM6HE08EW3F-10IH |
| Valmistaja | Etron Technology |
| Kategoria | integroidut piirit › muisti |
| Kuvaus | IC DRAM 4GBIT PARALLEL 78FBGA |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | EM6HE08EW3F-10IH PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | EM6HE08EW3F-10IH |
| Brändi: | Etron Technology |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | muisti |
| Valmistaja: | Etron Technology |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| muistin tyyppi: | Volatile |
| muistimuoto: | DRAM |
| teknologiaa: | SDRAM - DDR3L |
| muistin koko: | 4Gb (512M x 8) |
| muistin käyttöliittymä: | Parallel |
| kellotaajuus: | 933 MHz |
| kirjoitusjakson aika - sana, sivu: | 15ns |
| kirjautumisaika: | 20 ns |
| jännite - syöttö: | 1.283V ~ 1.45V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 95°C (TC) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 78-TFBGA |
| toimittajan laitepaketti: | 78-FBGA (9x10.6) |
| AK93C95AF | IC EEPROM 32KBIT SPI 8SOP | 861 Lisää tilauksesta |
|
| MT29F2T08CUCBBK9-37ES:B | IC FLASH 2TB PARALLEL 267MHZ | 875 Lisää tilauksesta |
|
| 71V30S25TFI8 | IC SRAM 8KBIT PARALLEL 64TQFP | 831 Lisää tilauksesta |
|
| CAT25640VI-GT3E | IC EEPROM 64KBIT SPI 8SOIC | 902 Lisää tilauksesta |
|
| M58LR256KT70ZQ5F TR | IC FLASH 256MBIT PAR 88TFBGA | 955 Lisää tilauksesta |
|
| 7015S15J8/E | IC SRAM 72KBIT PARALLEL 68PLCC | 816 Lisää tilauksesta |
|
| VM29LV040B-120JC | IC MEMORY NOR | 948 Lisää tilauksesta |
|
| MT29TZZZ7D7DKLAH-107 W.9B7 | ALL IN ONE MCP 280G | 867 Lisää tilauksesta |
|
| MT29F1G16ABBEAH4:E | IC FLASH 1GBIT PARALLEL 63VFBGA | 929 Lisää tilauksesta |
|
| MT47H256M8THN-25E:M | IC DRAM 2GBIT PARALLEL 63FBGA | 839 Lisää tilauksesta |
|
| CG8370AM | IC PSOC4 | 992 Lisää tilauksesta |
|
| MT41K256M16TW-17 XIT:P | IC SDRAM 4GBIT 800MHZ 96FBGA | 897 Lisää tilauksesta |
|
| W29GL128CH9C | IC FLSH 128MBIT PARALLEL 56TFBGA | 847 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10902 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.