Vain viitteeksi
| Osa numero | 93C46B-I/W15K |
| LIXINC Part # | 93C46B-I/W15K |
| Valmistaja | Roving Networks / Microchip Technology |
| Kategoria | integroidut piirit › muisti |
| Kuvaus | IC EEPROM 1KBIT SPI 2MHZ DIE |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | 93C46B-I/W15K PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | 93C46B-I/W15K |
| Brändi: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | muisti |
| Valmistaja: | Roving Networks / Microchip Technology |
| sarja: | - |
| paketti: | Tray |
| osan tila: | Active |
| muistin tyyppi: | Non-Volatile |
| muistimuoto: | EEPROM |
| teknologiaa: | EEPROM |
| muistin koko: | 1Kb (64 x 16) |
| muistin käyttöliittymä: | SPI |
| kellotaajuus: | 2 MHz |
| kirjoitusjakson aika - sana, sivu: | 2ms |
| kirjautumisaika: | - |
| jännite - syöttö: | 4.5V ~ 5.5V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | Die |
| toimittajan laitepaketti: | Die |
| CG7948AA | IC SRAM MICROPOWER | 844 Lisää tilauksesta |
|
| S99GL512S11TFIV20 | IC FLASH MEMORY NOR | 818 Lisää tilauksesta |
|
| M27C1001-70C6 | IC EPROM 1MBIT PARALLEL 32PLCC | 992 Lisää tilauksesta |
|
| S29PL064J70BFI120E | IC FLASH NOR 48FBGA | 901 Lisää tilauksesta |
|
| NAND16GW3B6DPA6E | IC FLSH 16GBIT PARALLEL 114LFBGA | 838 Lisää tilauksesta |
|
| MT41K256M16HA-125 V:E TR | IC DRAM 4GBIT PARALLEL 96FBGA | 909 Lisää tilauksesta |
|
| MT51J256M32HF-70:A TR | IC RAM 8GBIT PARALLEL 170FBGA | 935 Lisää tilauksesta |
|
| 7052L25PQFI | IC SRAM 16KBIT PARALLEL 132PQFP | 982 Lisää tilauksesta |
|
| CG8332AAT | IC SRAM NONVOLATILE | 855 Lisää tilauksesta |
|
| JR28F064M29EWLB TR | IC FLASH 64MBIT PARALLEL 48TSOP | 998 Lisää tilauksesta |
|
| MTFC64GAPALNA-AIT TR | EMMC 512GBIT MMC5.1 J58X AT | 990 Lisää tilauksesta |
|
| MT42L256M32D2LK-25 WT:A TR | IC DRAM 8GBIT PARALLEL 216FBGA | 980 Lisää tilauksesta |
|
| CH393-80022 | IC FLASH NOR | 875 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10979 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.