Vain viitteeksi
| Osa numero | 7008L55PFI |
| LIXINC Part # | 7008L55PFI |
| Valmistaja | Renesas Electronics America |
| Kategoria | integroidut piirit › muisti |
| Kuvaus | IC SRAM 512KBIT PARALLEL 100TQFP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | 7008L55PFI PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | 7008L55PFI |
| Brändi: | Renesas Electronics America |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | muisti |
| Valmistaja: | Renesas Electronics America |
| sarja: | - |
| paketti: | Tray |
| osan tila: | Obsolete |
| muistin tyyppi: | Volatile |
| muistimuoto: | SRAM |
| teknologiaa: | SRAM - Dual Port, Asynchronous |
| muistin koko: | 512Kb (64K x 8) |
| muistin käyttöliittymä: | Parallel |
| kellotaajuus: | - |
| kirjoitusjakson aika - sana, sivu: | 55ns |
| kirjautumisaika: | 55 ns |
| jännite - syöttö: | 4.5V ~ 5.5V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 100-LQFP |
| toimittajan laitepaketti: | 100-TQFP (14x14) |
| AT49SV322D-80CU | IC FLASH 32MBIT PARALLEL 48CBGA | 827 Lisää tilauksesta |
|
| MT29F128G08AMAAAC5-Z:A | IC FLASH 128GBIT PARALLEL 52VLGA | 895 Lisää tilauksesta |
|
| CG7884AA | IC SRAM MICROPOWER | 917 Lisää tilauksesta |
|
| M29F400FT55N3F2 TR | IC FLASH 4MBIT PARALLEL 44SO | 869 Lisää tilauksesta |
|
| S99-50314 | IC GATE NOR | 980 Lisää tilauksesta |
|
| MT28GU512AAA2EGC-0AAT | IC FLASH 512MBIT PARALLEL 64TBGA | 891 Lisää tilauksesta |
|
| S98WS512P00FW0020 | IC GATE NOR | 865 Lisää tilauksesta |
|
| 25LC040A/S16K | IC EEPROM 4KBIT SPI 10MHZ DIE | 964 Lisää tilauksesta |
|
| AK93C55BH | IC EEPROM 2KBIT SPI 8MSOP | 987 Lisää tilauksesta |
|
| MT29F8G16ABACAH4:C TR | IC FLASH 8GBIT PARALLEL 63VFBGA | 848 Lisää tilauksesta |
|
| 47C16-I/S16K | IC EERAM 16KBIT I2C 1MHZ DIE | 932 Lisää tilauksesta |
|
| M27W101-80K6 | IC EPROM 1MBIT PARALLEL 32PLCC | 864 Lisää tilauksesta |
|
| MT46H32M32LFJG-6:A | IC DRAM 1GBIT PARALLEL 168VFBGA | 866 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10901 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.