Vain viitteeksi
| Osa numero | AT28HC64B-12TA |
| LIXINC Part # | AT28HC64B-12TA |
| Valmistaja | Roving Networks / Microchip Technology |
| Kategoria | integroidut piirit › muisti |
| Kuvaus | IC EEPROM 64KBIT PARALLEL 28TSOP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | AT28HC64B-12TA PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | AT28HC64B-12TA |
| Brändi: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | muisti |
| Valmistaja: | Roving Networks / Microchip Technology |
| sarja: | - |
| paketti: | Tray |
| osan tila: | Obsolete |
| muistin tyyppi: | Non-Volatile |
| muistimuoto: | EEPROM |
| teknologiaa: | EEPROM |
| muistin koko: | 64Kb (8K x 8) |
| muistin käyttöliittymä: | Parallel |
| kellotaajuus: | - |
| kirjoitusjakson aika - sana, sivu: | 10ms |
| kirjautumisaika: | 120 ns |
| jännite - syöttö: | 4.5V ~ 5.5V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TC) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 28-TSSOP (0.465", 11.80mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 28-TSOP |
| 71321LA20J8 | IC SRAM 16KBIT PARALLEL 52PLCC | 866 Lisää tilauksesta |
|
| M93S56-MN6 | IC EEPROM 2KBIT SPI 2MHZ 8SO | 917 Lisää tilauksesta |
|
| AT24C01A-10TI-2.7 | IC EEPROM 1KBIT I2C 8TSSOP | 886 Lisää tilauksesta |
|
| IS42RM32200M-6BLI-TR | IC DRAM 64MBIT PARALLEL 90TFBGA | 985 Lisää tilauksesta |
|
| CY7C199C-12VC | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28SOJ | 816 Lisää tilauksesta |
|
| M27C4002-70C1 | IC EPROM 4MBIT PARALLEL 44PLCC | 805 Lisää tilauksesta |
|
| AT25128-10PI | IC EEPROM 128KBIT SPI 3MHZ 8DIP | 913 Lisää tilauksesta |
|
| IDT71V124SA15TY | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32SOJ | 861 Lisää tilauksesta |
|
| CY7C1380D-167AXCT | IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP | 885 Lisää tilauksesta |
|
| AT27C512R-12PI | IC EPROM 512KBIT PARALLEL 28DIP | 956 Lisää tilauksesta |
|
| AT25256-10PI-1.8 | IC EEPROM 256KBIT SPI 8DIP | 898 Lisää tilauksesta |
|
| MT29F256G08EECDBJ4-5M:D TR | IC FLASH 256GBIT PAR 132VBGA | 825 Lisää tilauksesta |
|
| MT29F32G08AFACAWP-IT:C TR | IC FLSH 32GBIT PARALLEL 48TSOP I | 915 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10870 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.