Vain viitteeksi
| Osa numero | IS45VM16800H-75BLA1 |
| LIXINC Part # | IS45VM16800H-75BLA1 |
| Valmistaja | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| Kategoria | integroidut piirit › muisti |
| Kuvaus | IC DRAM 128MBIT PARALLEL 54TFBGA |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | IS45VM16800H-75BLA1 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 14 - May 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | IS45VM16800H-75BLA1 |
| Brändi: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | muisti |
| Valmistaja: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| sarja: | Automotive, AEC-Q100 |
| paketti: | Tray |
| osan tila: | Active |
| muistin tyyppi: | Volatile |
| muistimuoto: | DRAM |
| teknologiaa: | SDRAM - Mobile |
| muistin koko: | 128Mb (8M x 16) |
| muistin käyttöliittymä: | Parallel |
| kellotaajuus: | 133 MHz |
| kirjoitusjakson aika - sana, sivu: | - |
| kirjautumisaika: | 5.5 ns |
| jännite - syöttö: | 1.7V ~ 1.95V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 54-TFBGA |
| toimittajan laitepaketti: | 54-TFBGA (8x8) |
| MT28F400B5WP-8 TET TR | IC FLASH 4MBIT PARALLEL 48TSOP I | 900 Lisää tilauksesta |
|
| W25Q16DWSNIG TR | IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8SOIC | 870 Lisää tilauksesta |
|
| CY14B256L-SZ45XIT | IC NVSRAM 256KBIT PAR 32SOIC | 992 Lisää tilauksesta |
|
| IS61NLP102418-250B3I | IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165TFBGA | 950 Lisää tilauksesta |
|
| 7024S55JI | IC SRAM 64KBIT PARALLEL 84PLCC | 964 Lisää tilauksesta |
|
| MT48LC16M8A2FB-7E:G | IC DRAM 128MBIT PARALLEL 60FBGA | 876 Lisää tilauksesta |
|
| S34ML01G100BHA000 | IC FLASH 1G PARALLEL 63BGA | 812 Lisää tilauksesta |
|
| S29AL008J55TFAR23 | IC FLASH 8MBIT PARALLEL 48TSOP I | 868 Lisää tilauksesta |
|
| FM24V02-GTR | IC FRAM 256KBIT I2C 3.4MHZ 8SOIC | 921 Lisää tilauksesta |
|
| 70V05S25PF8 | IC SRAM 64KBIT PARALLEL 64TQFP | 967 Lisää tilauksesta |
|
| IDT71V416S10PHI8 | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 44TSOP II | 871 Lisää tilauksesta |
|
| STK17T88-RF45TR | IC NVSRAM 256KBIT PAR 48SSOP | 923 Lisää tilauksesta |
|
| MT29F64G08CBHGBJ4-3RES:G TR | IC FLASH 64GBIT PARALLEL 132VBGA | 947 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10828 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.