Vain viitteeksi
| Osa numero | CY7C1021CV26-15VXET |
| LIXINC Part # | CY7C1021CV26-15VXET |
| Valmistaja | Cypress Semiconductor |
| Kategoria | integroidut piirit › muisti |
| Kuvaus | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 44SOJ |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | CY7C1021CV26-15VXET PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | CY7C1021CV26-15VXET |
| Brändi: | Cypress Semiconductor |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | muisti |
| Valmistaja: | Cypress Semiconductor |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Obsolete |
| muistin tyyppi: | Volatile |
| muistimuoto: | SRAM |
| teknologiaa: | SRAM - Asynchronous |
| muistin koko: | 1Mb (64K x 16) |
| muistin käyttöliittymä: | Parallel |
| kellotaajuus: | - |
| kirjoitusjakson aika - sana, sivu: | 15ns |
| kirjautumisaika: | 15 ns |
| jännite - syöttö: | 2.5V ~ 2.7V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 44-BSOJ (0.400", 10.16mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 44-SOJ |
| M29W256GH70ZS6F TR | IC FLASH 256MBIT PARALLEL 64FBGA | 991 Lisää tilauksesta |
|
| AT45DB041D-SSU | IC FLASH 4MBIT SPI 66MHZ 8SOIC | 991 Lisää tilauksesta |
|
| 70V631S10PRFI8 | IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 128TQFP | 957 Lisää tilauksesta |
|
| AT49F001-90TI | IC FLASH 1MBIT PARALLEL 32TSOP | 841 Lisää tilauksesta |
|
| AT27C010L-55JC | IC EPROM 1MBIT PARALLEL 32PLCC | 917 Lisää tilauksesta |
|
| IDT71V3577SA85BG8 | IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 119PBGA | 805 Lisää tilauksesta |
|
| W25Q80BLSNIG TR | IC FLASH 8MBIT SPI 80MHZ 8SOIC | 852 Lisää tilauksesta |
|
| AT24C04Y1-10YI-1.8 | IC EEPROM 4KBIT I2C 400KHZ 8MAP | 876 Lisää tilauksesta |
|
| CAT24C256ZD2IGT2 | IC EEPROM 256KBIT I2C 1MHZ 8TDFN | 826 Lisää tilauksesta |
|
| CY7C1512LV18-250BZXC | IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA | 978 Lisää tilauksesta |
|
| 70T659S12DR | IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 208PQFP | 874 Lisää tilauksesta |
|
| M29W400DB55ZE6E | IC FLASH 4MBIT PARALLEL 48TFBGA | 969 Lisää tilauksesta |
|
| IDT71024S12Y8 | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32SOJ | 816 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10879 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.