Vain viitteeksi
| Osa numero | AT24C01A-10SI-2.7-T |
| LIXINC Part # | AT24C01A-10SI-2.7-T |
| Valmistaja | Roving Networks / Microchip Technology |
| Kategoria | integroidut piirit › muisti |
| Kuvaus | IC EEPROM 1KBIT I2C 400KHZ 8SOIC |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | AT24C01A-10SI-2.7-T PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | AT24C01A-10SI-2.7-T |
| Brändi: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | muisti |
| Valmistaja: | Roving Networks / Microchip Technology |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Obsolete |
| muistin tyyppi: | Non-Volatile |
| muistimuoto: | EEPROM |
| teknologiaa: | EEPROM |
| muistin koko: | 1Kb (128 x 8) |
| muistin käyttöliittymä: | I²C |
| kellotaajuus: | 400 kHz |
| kirjoitusjakson aika - sana, sivu: | 5ms |
| kirjautumisaika: | 900 ns |
| jännite - syöttö: | 2.7V ~ 5.5V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 8-SOIC |
| IS42S32400E-7BL | IC DRAM 128MBIT PARALLEL 90TFBGA | 884 Lisää tilauksesta |
|
| AT93C46-10TU-2.7-T | IC EEPROM 1KBIT SPI 2MHZ 8TSSOP | 965 Lisää tilauksesta |
|
| IS42S32160C-6BLI | IC DRAM 512MBIT PARALLEL 90WBGA | 913 Lisää tilauksesta |
|
| MT48LC16M16A2P-7E L:D TR | IC DRAM 256MBIT PAR 54TSOP II | 962 Lisää tilauksesta |
|
| IDT71V35761S200BQG8 | IC SRAM 4.5MBIT PAR 165CABGA | 989 Lisää tilauksesta |
|
| IDT71024S12TYI8 | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32SOJ | 956 Lisää tilauksesta |
|
| IS62WV5128BLL-55BI-TR | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 36TFBGA | 987 Lisää tilauksesta |
|
| MTFC4GMTEA-4M IT | IC FLASH 32GBIT MMC 153WFBGA | 940 Lisää tilauksesta |
|
| RM3313-SNI-T | IC EEPROM 32KBIT SPI 1MHZ 8SOIC | 877 Lisää tilauksesta |
|
| MT46H64M32LFMA-5 WT:B TR | IC DRAM 2GBIT PARALLEL 168WFBGA | 898 Lisää tilauksesta |
|
| MX25UW51245GXDQ00 | IC FLASH 512MBIT SPI/QUAD 24BGA | 979 Lisää tilauksesta |
|
| N25Q128A13B1240E | IC FLASH 128MBIT SPI 24TPBGA | 896 Lisää tilauksesta |
|
| AT45DB041A-TC | IC FLASH 4MBIT SPI 13MHZ 28TSOP | 976 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10984 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.