Vain viitteeksi
| Osa numero | IS43TR85120A-125KBL-TR |
| LIXINC Part # | IS43TR85120A-125KBL-TR |
| Valmistaja | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| Kategoria | integroidut piirit › muisti |
| Kuvaus | IC DRAM 4GBIT PARALLEL 78TWBGA |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | IS43TR85120A-125KBL-TR PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | IS43TR85120A-125KBL-TR |
| Brändi: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | muisti |
| Valmistaja: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Obsolete |
| muistin tyyppi: | Volatile |
| muistimuoto: | DRAM |
| teknologiaa: | SDRAM - DDR3 |
| muistin koko: | 4Gb (512M x 8) |
| muistin käyttöliittymä: | Parallel |
| kellotaajuus: | 800 MHz |
| kirjoitusjakson aika - sana, sivu: | 15ns |
| kirjautumisaika: | 20 ns |
| jännite - syöttö: | 1.425V ~ 1.575V |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 95°C (TC) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 78-TFBGA |
| toimittajan laitepaketti: | 78-TWBGA (9x10.5) |
| 7134SA35J8 | IC SRAM 32KBIT PARALLEL 52PLCC | 862 Lisää tilauksesta |
|
| S29GL256P11FFIS52 | IC FLASH 256MBIT PARALLEL 64FBGA | 817 Lisää tilauksesta |
|
| 70261L15PF | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 100TQFP | 931 Lisää tilauksesta |
|
| 7015S17PF | IC SRAM 72KBIT PARALLEL 80TQFP | 878 Lisää tilauksesta |
|
| CY7C1383D-100AXC | IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP | 930 Lisää tilauksesta |
|
| IDT71V256SA20YGI8 | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28SOJ | 891 Lisää tilauksesta |
|
| AT49F001-55VI | IC FLASH 1MBIT PARALLEL 32VSOP | 803 Lisää tilauksesta |
|
| MT40A256M16GE-062E IT:B TR | IC DRAM 4GBIT PARALLEL 96FBGA | 804 Lisää tilauksesta |
|
| MT49H32M18CSJ-25E:B TR | IC DRAM 576MBIT PARALLEL 144FBGA | 837 Lisää tilauksesta |
|
| 25LC040A-E/SN16KVAO | IC EEPROM 4KBIT SPI 10MHZ 8SOIC | 926 Lisää tilauksesta |
|
| DS28DG02E-3C+ | IC EEPROM 2KBIT SPI 2MHZ 28TSSOP | 805 Lisää tilauksesta |
|
| CY7C1021B-15VXC | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 44SOJ | 873 Lisää tilauksesta |
|
| LH52256C-70LL | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28DIP | 864 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10992 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.