Vain viitteeksi
| Osa numero | AT49F040-12PC |
| LIXINC Part # | AT49F040-12PC |
| Valmistaja | Roving Networks / Microchip Technology |
| Kategoria | integroidut piirit › muisti |
| Kuvaus | IC FLASH 4MBIT PARALLEL 32DIP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | AT49F040-12PC PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | AT49F040-12PC |
| Brändi: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | muisti |
| Valmistaja: | Roving Networks / Microchip Technology |
| sarja: | - |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Obsolete |
| muistin tyyppi: | Non-Volatile |
| muistimuoto: | FLASH |
| teknologiaa: | FLASH |
| muistin koko: | 4Mb (512K x 8) |
| muistin käyttöliittymä: | Parallel |
| kellotaajuus: | - |
| kirjoitusjakson aika - sana, sivu: | 50µs |
| kirjautumisaika: | 120 ns |
| jännite - syöttö: | 4.5V ~ 5.5V |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C (TC) |
| asennustyyppi: | Through Hole |
| paketti/laukku: | 32-DIP (0.600", 15.24mm) |
| toimittajan laitepaketti: | 32-PDIP |
| DS1245WP-150 | IC NVSRAM 1MBIT PAR 34PWRCAP | 813 Lisää tilauksesta |
|
| IS46TR16128BL-15HBLA1 | IC DRAM 2GBIT PARALLEL 96TWBGA | 815 Lisää tilauksesta |
|
| 7134LA25JI8 | IC SRAM 32KBIT PARALLEL 52PLCC | 810 Lisää tilauksesta |
|
| TC58CVG1S3HRAIG | IC FLASH 2GBIT SPI 104MHZ 8WSON | 893 Lisää tilauksesta |
|
| CY7C1414AV18-167BZI | IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165FBGA | 989 Lisää tilauksesta |
|
| IS43TR16128B-107MBLI-TR | IC DRAM 2GBIT PARALLEL 96TWBGA | 968 Lisää tilauksesta |
|
| M24256-BHRDW6TP | IC EEPROM 256KBIT I2C 8TSSOP | 863 Lisää tilauksesta |
|
| IDT71256L20Y8 | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28SOJ | 983 Lisää tilauksesta |
|
| 70V25L20PF8 | IC SRAM 128KBIT PARALLEL 100TQFP | 919 Lisää tilauksesta |
|
| IDT70824L25PF | IC RAM 64KBIT PARALLEL 80TQFP | 976 Lisää tilauksesta |
|
| 70V25S20PF | IC SRAM 128KBIT PARALLEL 100TQFP | 924 Lisää tilauksesta |
|
| IS42S16100E-7BLI | IC DRAM 16MBIT PARALLEL 60TFBGA | 833 Lisää tilauksesta |
|
| CY7C1329S-166AXC | IC SRAM 2MBIT PARALLEL 100TQFP | 965 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10922 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.