Vain viitteeksi
| Osa numero | CY62157H30-45BVXIT |
| LIXINC Part # | CY62157H30-45BVXIT |
| Valmistaja | Cypress Semiconductor |
| Kategoria | integroidut piirit › muisti |
| Kuvaus | IC SRAM 8MBIT PARALLEL 48VFBGA |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | CY62157H30-45BVXIT PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | CY62157H30-45BVXIT |
| Brändi: | Cypress Semiconductor |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | muisti |
| Valmistaja: | Cypress Semiconductor |
| sarja: | MoBL® |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Obsolete |
| muistin tyyppi: | Volatile |
| muistimuoto: | SRAM |
| teknologiaa: | SRAM - Asynchronous |
| muistin koko: | 8Mb (512K x 16) |
| muistin käyttöliittymä: | Parallel |
| kellotaajuus: | - |
| kirjoitusjakson aika - sana, sivu: | 45ns |
| kirjautumisaika: | 45 ns |
| jännite - syöttö: | 2.2V ~ 3.6V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 48-VFBGA |
| toimittajan laitepaketti: | 48-VFBGA (6x8) |
| S29GL128P11FFI013 | IC FLASH 128MBIT PARALLEL 64FBGA | 834 Lisää tilauksesta |
|
| STK22C48-SF45 | IC NVSRAM 16KBIT PARALLEL 28SOIC | 864 Lisää tilauksesta |
|
| IS43TR81280B-15GBL | IC DRAM 1GBIT PARALLEL 78TWBGA | 1000 Lisää tilauksesta |
|
| 7140LA35P | IC SRAM 8KBIT PARALLEL 48DIP | 897 Lisää tilauksesta |
|
| MT48LC8M16A2P-7E IT:G | IC DRAM 128MBIT PAR 54TSOP II | 882 Lisää tilauksesta |
|
| MT48LC8M8A2P-75 IT:G | IC DRAM 64MBIT PAR 54TSOP II | 811 Lisää tilauksesta |
|
| MTFC4GLGDM-AIT Z TR | IC FLASH 32GBIT MMC 153TFBGA | 830 Lisää tilauksesta |
|
| 71321SA25PF8 | IC SRAM 16KBIT PARALLEL 64TQFP | 990 Lisää tilauksesta |
|
| IS61LP6436A-133TQ-TR | IC SRAM 2MBIT PARALLEL 100TQFP | 839 Lisää tilauksesta |
|
| STK14CA8-RF25ITR | IC NVSRAM 1MBIT PARALLEL 48SSOP | 880 Lisää tilauksesta |
|
| S25FL129P0XMFV003M | IC FLASH 128MBIT SPI/QUAD 16SOIC | 957 Lisää tilauksesta |
|
| AT49BV162AT-70TU | IC FLASH 16MBIT PARALLEL 48TSOP | 853 Lisää tilauksesta |
|
| MT46V64M8BN-6 IT:F TR | IC DRAM 512MBIT PARALLEL 60FBGA | 990 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10880 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.