Vain viitteeksi
| Osa numero | IS42S32160F-6TL-TR |
| LIXINC Part # | IS42S32160F-6TL-TR |
| Valmistaja | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| Kategoria | integroidut piirit › muisti |
| Kuvaus | IC DRAM 512MBIT PAR 86TSOP II |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | IS42S32160F-6TL-TR PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 14 - May 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | IS42S32160F-6TL-TR |
| Brändi: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | muisti |
| Valmistaja: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| muistin tyyppi: | Volatile |
| muistimuoto: | DRAM |
| teknologiaa: | SDRAM |
| muistin koko: | 512Mb (16M x 32) |
| muistin käyttöliittymä: | Parallel |
| kellotaajuus: | 167 MHz |
| kirjoitusjakson aika - sana, sivu: | - |
| kirjautumisaika: | 5.4 ns |
| jännite - syöttö: | 3V ~ 3.6V |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 86-TFSOP (0.400", 10.16mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 86-TSOP II |
| CAT28F512HI-90 | IC FLASH 512KBIT PARALLEL 32TSOP | 1855 Lisää tilauksesta |
|
| 24AA08HT-I/ST | IC EEPROM 8KBIT I2C 8TSSOP | 897 Lisää tilauksesta |
|
| M95040-DRMN8TP/K | IC EEPROM 4KBIT SPI 20MHZ 8SO | 2949 Lisää tilauksesta |
|
| CY7C0831AV-133BBI | DUAL-PORT SRAM, 128KX18, 4NS | 1004 Lisää tilauksesta |
|
| CY7C1019CV33-12ZXCT | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32TSOP II | 972 Lisää tilauksesta |
|
| CY7C1361C-133AXC | NO WARRANTY | 1114 Lisää tilauksesta |
|
| CYD09S72V-133BBI | IC SRAM 9MBIT PARALLEL 484FBGA | 1875 Lisää tilauksesta |
|
| CY7C1370BV25-133AC | IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP | 906 Lisää tilauksesta |
|
| S25FL128LDPMFI000 | IC FLASH 128MBIT SPI/QUAD 16SOIC | 828 Lisää tilauksesta |
|
| MB85RS16NPN-G-AMEWE1 | IC FRAM 16KBIT SPI 20MHZ 8SON | 844 Lisää tilauksesta |
|
| CY7C168A-35PC | STANDARD SRAM, 4KX4, 35NS, CMOS | 15870 Lisää tilauksesta |
|
| IS43R86400E-6TLI-TR | IC DRAM 512MBIT PAR 66TSOP II | 981 Lisää tilauksesta |
|
| CY7C1565KV18-550BZXC | NO WARRANTY | 909 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10884 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $11.26500 | $11.265 |
| 1500 | $11.26500 | $16897.5 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.