Vain viitteeksi
| Osa numero | 25C160-I/SN |
| LIXINC Part # | 25C160-I/SN |
| Valmistaja | Roving Networks / Microchip Technology |
| Kategoria | integroidut piirit › muisti |
| Kuvaus | IC EEPROM 16KBIT SPI 3MHZ 8SOIC |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | 25C160-I/SN PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | 25C160-I/SN |
| Brändi: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | muisti |
| Valmistaja: | Roving Networks / Microchip Technology |
| sarja: | - |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Active |
| muistin tyyppi: | Non-Volatile |
| muistimuoto: | EEPROM |
| teknologiaa: | EEPROM |
| muistin koko: | 16Kb (2K x 8) |
| muistin käyttöliittymä: | SPI |
| kellotaajuus: | 3 MHz |
| kirjoitusjakson aika - sana, sivu: | 5ms |
| kirjautumisaika: | - |
| jännite - syöttö: | 4.5V ~ 5.5V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 8-SOIC |
| MT58L64L18FT-8.5 | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 100TQFP | 939 Lisää tilauksesta |
|
| S26KL128SDABHM030 | IC FLASH 128MBIT PARALLEL 24FBGA | 837 Lisää tilauksesta |
|
| 24LC64T-E/SN | IC EEPROM 64KBIT I2C 8SOIC | 4202 Lisää tilauksesta |
|
| IS61WV5128EDBLL-10TLI | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 44TSOP II | 821 Lisää tilauksesta |
|
| IS64LF12836A-7.5B3LA3 | IC SRAM 4.5MBIT PAR 165TFBGA | 920 Lisää tilauksesta |
|
| BR24G32FJ-3GTE2 | IC EEPROM 32KBIT I2C 8SOPJ | 1039 Lisää tilauksesta |
|
| CAT24C03VP2I-GT3 | IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8TDFN | 36928 Lisää tilauksesta |
|
| S29GL064N90FAI040 | IC FLASH 64MBIT PARALLEL 64FBGA | 983 Lisää tilauksesta |
|
| 28C17A-15I/L | 16K (2K X 8) CMOS EEPROM | 992 Lisää tilauksesta |
|
| CY7S1041G30-10BVXIT | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 48VFBGA | 933 Lisää tilauksesta |
|
| M25P20-VMN6PB | IC FLASH 2MBIT SPI 75MHZ 8SO | 853 Lisää tilauksesta |
|
| FM24CL64B-GTR | IC FRAM 64KBIT I2C 1MHZ 8SOIC | 969 Lisää tilauksesta |
|
| 23A512T-E/ST | IC SRAM 512KBIT SPI/QUAD 8TSSOP | 989 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10869 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.87000 | $0.87 |
| 25 | $0.83998 | $20.9995 |
| 100 | $0.80649 | $80.649 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.