Vain viitteeksi
| Osa numero | CY7C1414KV18-300BZXC |
| LIXINC Part # | CY7C1414KV18-300BZXC |
| Valmistaja | Cypress Semiconductor |
| Kategoria | integroidut piirit › muisti |
| Kuvaus | NO WARRANTY |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | CY7C1414KV18-300BZXC PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | CY7C1414KV18-300BZXC |
| Brändi: | Cypress Semiconductor |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | muisti |
| Valmistaja: | Cypress Semiconductor |
| sarja: | - |
| paketti: | Tray |
| osan tila: | Active |
| muistin tyyppi: | Volatile |
| muistimuoto: | SRAM |
| teknologiaa: | SRAM - Synchronous, QDR II |
| muistin koko: | 36Mb (1M x 36) |
| muistin käyttöliittymä: | Parallel |
| kellotaajuus: | 300 MHz |
| kirjoitusjakson aika - sana, sivu: | - |
| kirjautumisaika: | - |
| jännite - syöttö: | 1.7V ~ 1.9V |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 165-LBGA |
| toimittajan laitepaketti: | 165-FBGA (13x15) |
| CY7C1625KV18-300BZXC | IC SRAM 144MBIT PARALLEL 165FBGA | 1325 Lisää tilauksesta |
|
| AS7C4096A-20JCN | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 36SOJ | 869 Lisää tilauksesta |
|
| 23A1024-I/SN | IC SRAM 1MBIT SPI/QUAD I/O 8SOIC | 1567 Lisää tilauksesta |
|
| IS61WV20488BLL-10TLI | IC SRAM 16MBIT PAR 44TSOP II | 1817 Lisää tilauksesta |
|
| CY7C131-55JI | DUAL-PORT SRAM, 1KX8, 55NS | 988 Lisää tilauksesta |
|
| CHS34C02HU4I-GT4 | IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8UDFN | 879 Lisää tilauksesta |
|
| M24C02-FDW6TP | IC EEPROM 2KBIT I2C 8TSSOP | 929 Lisää tilauksesta |
|
| CY62148G30-45ZSXIT | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 32TSOP II | 915 Lisää tilauksesta |
|
| S34ML04G100BHA000 | IC FLASH 4GBIT PARALLEL 63BGA | 903 Lisää tilauksesta |
|
| BR25G320FJ-3GE2 | IC EEPROM 32KBIT SPI 20MHZ 8SOPJ | 2309 Lisää tilauksesta |
|
| BR93H46RF-2CE2 | IC EEPROM 1KBIT SPI 2MHZ 8SOP | 3363 Lisää tilauksesta |
|
| CY27C010-90WC | UVPROM, 128KX8, 90NS CDIP32 | 1139 Lisää tilauksesta |
|
| 71V65803S150BQI | IC SRAM 9MBIT PARALLEL 165CABGA | 850 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 11127 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $17.70000 | $17.7 |
| 10 | $16.41466 | $164.1466 |
| 25 | $15.83434 | $395.8585 |
| 50 | $15.44059 | $772.0295 |
| 136 | $13.52344 | $1839.18784 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.