Vain viitteeksi
| Osa numero | CY7C09279V-7AXC |
| LIXINC Part # | CY7C09279V-7AXC |
| Valmistaja | Rochester Electronics |
| Kategoria | integroidut piirit › muisti |
| Kuvaus | DUAL-PORT SRAM, 32KX16, 7.5NS, C |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | CY7C09279V-7AXC PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | CY7C09279V-7AXC |
| Brändi: | Rochester Electronics |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | muisti |
| Valmistaja: | Rochester Electronics |
| sarja: | - |
| paketti: | Bulk |
| osan tila: | Active |
| muistin tyyppi: | Volatile |
| muistimuoto: | SRAM |
| teknologiaa: | SRAM - Dual Port, Synchronous |
| muistin koko: | 512Kb (32K x 16) |
| muistin käyttöliittymä: | Parallel |
| kellotaajuus: | 83 MHz |
| kirjoitusjakson aika - sana, sivu: | - |
| kirjautumisaika: | 7.5 ns |
| jännite - syöttö: | 3V ~ 3.6V |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 100-LQFP |
| toimittajan laitepaketti: | 100-TQFP (14x14) |
| AT24C512-10TU-2.7 | IC EEPROM 512KBIT I2C 8TSSOP | 1679 Lisää tilauksesta |
|
| S25FL128SAGNFI001 | IC FLASH 128MBIT SPI/QUAD 8WSON | 7190 Lisää tilauksesta |
|
| IS61DDP2B22M18A-400M3L | IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165LFBGA | 858 Lisää tilauksesta |
|
| 71V35761SA166BGG8 | IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 119PBGA | 954 Lisää tilauksesta |
|
| 93LC56AX-E/SN | IC EEPROM 2KBIT SPI 2MHZ 8SOIC | 806 Lisää tilauksesta |
|
| 71V3556SA100BQGI8 | IC SRAM 4.5MBIT PAR 165CABGA | 881 Lisää tilauksesta |
|
| SST25VF010A-33-4C-QAE-T | IC FLASH 1MBIT SPI 33MHZ 8WSON | 2909 Lisää tilauksesta |
|
| CY7C1051H30-10BV1XET | IC SRAM 8MBIT PARALLEL 48VFBGA | 963 Lisää tilauksesta |
|
| MT58L128L32D1T-10 | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 100TQFP | 837 Lisää tilauksesta |
|
| CY7C10612GE30-10ZSXIT | IC SRAM 16MBIT PAR 54TSOP II | 946 Lisää tilauksesta |
|
| W632GG8NB11I | IC DRAM 2GBIT PARALLEL 78VFBGA | 860 Lisää tilauksesta |
|
| CY7C1650KV18-450BZC | IC SRAM 144MBIT PARALLEL 165FBGA | 1008 Lisää tilauksesta |
|
| LE24512AQF-AH | IC EEPROM 512KBIT I2C VSON8K | 23460869 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 11181 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $52.92000 | $52.92 |
| 10 | $47.63299 | $476.3299 |
| 25 | $46.59453 | $1164.86325 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.