Vain viitteeksi
| Osa numero | GVT71128D32T-7 |
| LIXINC Part # | GVT71128D32T-7 |
| Valmistaja | Rochester Electronics |
| Kategoria | integroidut piirit › muisti |
| Kuvaus | IC SRAM 4MBIT 66MHZ |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | GVT71128D32T-7 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 14 - May 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | GVT71128D32T-7 |
| Brändi: | Rochester Electronics |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | muisti |
| Valmistaja: | Rochester Electronics |
| sarja: | GVT71128D32 |
| paketti: | Bulk |
| osan tila: | Obsolete |
| muistin tyyppi: | Volatile |
| muistimuoto: | SRAM |
| teknologiaa: | SRAM |
| muistin koko: | 4Mb (128K x 32) |
| muistin käyttöliittymä: | - |
| kellotaajuus: | 66 MHz |
| kirjoitusjakson aika - sana, sivu: | - |
| kirjautumisaika: | 7 ns |
| jännite - syöttö: | 3.3V |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 100-TQFP |
| toimittajan laitepaketti: | - |
| FM24C09UFN | IC EEPROM 8KBIT I2C 400KHZ 8DIP | 966 Lisää tilauksesta |
|
| S29NS512P0PBJW003 | FLASH, 32MX16, 80NS, PBGA64 | 1690 Lisää tilauksesta |
|
| CY27H010-55WC | UVPROM, 128KX8, 55NS CDIP32 | 2144 Lisää tilauksesta |
|
| SST39VF802C-70-4I-EKE-T | IC FLASH 8MBIT PARALLEL 48TSOP | 882 Lisää tilauksesta |
|
| AT24HC02C-SSHM-B | IC EEPROM 2KBIT I2C 1MHZ 8SOIC | 2497 Lisää tilauksesta |
|
| CY14B104L-BA20XI | IC NVSRAM 4MBIT PARALLEL 48FBGA | 1191 Lisää tilauksesta |
|
| S25HS512TFABHI010 | IC FLASH 512MBIT SPI/QUAD 24BGA | 1506 Lisää tilauksesta |
|
| BR24C04-MN6TP | IC EEPROM 4KBIT I2C 400KHZ 8SO | 5142 Lisää tilauksesta |
|
| IS43DR16320C-3DBI-TR | IC DRAM 512MBIT PARALLEL 84TWBGA | 865 Lisää tilauksesta |
|
| M48Z18-100PC1 | IC NVSRAM 64KBIT PAR 28PCDIP | 1204 Lisää tilauksesta |
|
| S25FL256LDPMFI000 | IC FLASH 256MBIT SPI/QUAD 16SOIC | 919 Lisää tilauksesta |
|
| 71V256SA12YG | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28SOJ | 1531 Lisää tilauksesta |
|
| SST26VF016BT-80E/SN | IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8SOIC | 831 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 12971 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.71000 | $1.71 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.