Vain viitteeksi
| Osa numero | 71V416S15BEGI8 |
| LIXINC Part # | 71V416S15BEGI8 |
| Valmistaja | Renesas Electronics America |
| Kategoria | integroidut piirit › muisti |
| Kuvaus | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 48CABGA |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | 71V416S15BEGI8 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | 71V416S15BEGI8 |
| Brändi: | Renesas Electronics America |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | muisti |
| Valmistaja: | Renesas Electronics America |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| muistin tyyppi: | Volatile |
| muistimuoto: | SRAM |
| teknologiaa: | SRAM - Asynchronous |
| muistin koko: | 4Mb (256K x 16) |
| muistin käyttöliittymä: | Parallel |
| kellotaajuus: | - |
| kirjoitusjakson aika - sana, sivu: | 15ns |
| kirjautumisaika: | 15 ns |
| jännite - syöttö: | 3V ~ 3.6V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 48-TFBGA |
| toimittajan laitepaketti: | 48-CABGA (7x7) |
| IS43LR16320B-6BLI | IC DRAM 512MBIT PARALLEL 60TFBGA | 1051 Lisää tilauksesta |
|
| 93LC56B-I/MS | IC EEPROM 2KBIT SPI 2MHZ 8MSOP | 2420 Lisää tilauksesta |
|
| SST25VF016B-50-4I-S2AF | IC FLASH 16MBIT SPI 50MHZ 8SOIC | 950 Lisää tilauksesta |
|
| GS8162Z36DGD-250IV | IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165FPBGA | 973 Lisää tilauksesta |
|
| S29GL064N90TFI033 | IC FLASH 64MBIT PARALLEL 48TSOP | 917 Lisää tilauksesta |
|
| CY14B101Q2A-SXI | IC NVSRAM 1MBIT SPI 40MHZ 8SOIC | 1658 Lisää tilauksesta |
|
| CY62146EV30LL-45ZSXI | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 44TSOP II | 1386 Lisää tilauksesta |
|
| AS7C1025B-12JCN | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32SOJ | 850 Lisää tilauksesta |
|
| CY7C1062GN30-10BGXI | IC SRAM 16MBIT PARALLEL 119PBGA | 816 Lisää tilauksesta |
|
| CY7C1061GE30-10BV1XIT | IC SRAM 16MBIT PARALLEL 48VFBGA | 984 Lisää tilauksesta |
|
| IS25LP128-JLLE | IC FLASH 128MBIT SPI/QUAD 8WSON | 4168 Lisää tilauksesta |
|
| MX25L6406EZNI-12GF | IC FLASH 64MBIT SPI 86MHZ 8WSON | 995 Lisää tilauksesta |
|
| CAT24C03WI-G | IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8SOIC | 17294 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10897 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $6.34600 | $6.346 |
| 2000 | $5.75833 | $11516.66 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.