Vain viitteeksi
| Osa numero | 25LC160AT-I/SN |
| LIXINC Part # | 25LC160AT-I/SN |
| Valmistaja | Roving Networks / Microchip Technology |
| Kategoria | integroidut piirit › muisti |
| Kuvaus | IC EEPROM 16KBIT SPI 10MHZ 8SOIC |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | 25LC160AT-I/SN PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | 25LC160AT-I/SN |
| Brändi: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | muisti |
| Valmistaja: | Roving Networks / Microchip Technology |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Not For New Designs |
| muistin tyyppi: | Non-Volatile |
| muistimuoto: | EEPROM |
| teknologiaa: | EEPROM |
| muistin koko: | 16Kb (2K x 8) |
| muistin käyttöliittymä: | SPI |
| kellotaajuus: | 10 MHz |
| kirjoitusjakson aika - sana, sivu: | 5ms |
| kirjautumisaika: | - |
| jännite - syöttö: | 2.5V ~ 5.5V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 8-SOIC |
| 71V65703S85BGGI | IC SRAM 9MBIT PARALLEL 119PBGA | 829 Lisää tilauksesta |
|
| S34MS02G100BHI003 | IC FLASH 2GBIT PARALLEL 63BGA | 818 Lisää tilauksesta |
|
| CY7C1021B-15ZXC | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 44TSOP II | 897 Lisää tilauksesta |
|
| IS61QDPB42M36A1-500M3L | IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165LFBGA | 814 Lisää tilauksesta |
|
| N25Q064A13EF8A0E | IC FLSH 64MBIT SPI 108MHZ 8VDFPN | 1229 Lisää tilauksesta |
|
| AS4C2M32D1A-5BCN | IC DRAM 64MBIT PARALLEL 144LFBGA | 987 Lisää tilauksesta |
|
| GS8160Z18DGT-250I | IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP | 832 Lisää tilauksesta |
|
| 71V65603S150BQG | IC SRAM 9MBIT PARALLEL 165CABGA | 946 Lisää tilauksesta |
|
| FM93C86ALM8X | EEPROM, 1KX16, SERIAL, CMOS | 5485 Lisää tilauksesta |
|
| MT58L512Y36DT-10 | CACHE SRAM, 512KX36, 5NS PQFP100 | 2001 Lisää tilauksesta |
|
| CY62127BVLL-70BKI | SRAM 1 MEG (64K X 16-BIT) | 3109 Lisää tilauksesta |
|
| CAT24AA04WI-GT3 | IC EEPROM 4KBIT I2C 1MHZ 8SOIC | 6861 Lisää tilauksesta |
|
| 93LC56CT-I/ST | IC EEPROM 2KBIT SPI 3MHZ 8TSSOP | 935 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 11362 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.56000 | $0.56 |
| 3300 | $0.47380 | $1563.54 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.