Vain viitteeksi
| Osa numero | IS43DR16160B-37CBLI |
| LIXINC Part # | IS43DR16160B-37CBLI |
| Valmistaja | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| Kategoria | integroidut piirit › muisti |
| Kuvaus | IC DRAM 256MBIT PAR 84TWBGA |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | IS43DR16160B-37CBLI PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | IS43DR16160B-37CBLI |
| Brändi: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | muisti |
| Valmistaja: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| sarja: | - |
| paketti: | Tray |
| osan tila: | Active |
| muistin tyyppi: | Volatile |
| muistimuoto: | DRAM |
| teknologiaa: | SDRAM - DDR2 |
| muistin koko: | 256Mb (16M x 16) |
| muistin käyttöliittymä: | Parallel |
| kellotaajuus: | 266 MHz |
| kirjoitusjakson aika - sana, sivu: | 15ns |
| kirjautumisaika: | 500 ps |
| jännite - syöttö: | 1.7V ~ 1.9V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 84-TFBGA |
| toimittajan laitepaketti: | 84-TWBGA (8x12.5) |
| CY7C1464AV33-167BGI | IC SRAM 36MBIT PARALLEL 209FBGA | 1103 Lisää tilauksesta |
|
| FM27C010V120 | IC EPROM 1MBIT PARALLEL 32PLCC | 2313 Lisää tilauksesta |
|
| RM24EP64C-BSNC-B | IC CBRAM 64KBIT I2C 750KHZ 8SOIC | 990 Lisää tilauksesta |
|
| 25AA320AT-I/ST | IC EEPROM 32KBIT SPI 8TSSOP | 2866 Lisää tilauksesta |
|
| CY7C1011CV33-15AI | STANDARD SRAM, 128KX16 | 1568 Lisää tilauksesta |
|
| AT27BV1024-90JU | IC EPROM 1MBIT PARALLEL 44PLCC | 1173 Lisää tilauksesta |
|
| S29GL512S10FAI020 | IC FLASH 512MBIT PARALLEL 64BGA | 999 Lisää tilauksesta |
|
| 25AA020A-I/ST | IC EEPROM 2KBIT SPI 10MHZ 8TSSOP | 980 Lisää tilauksesta |
|
| R1LP5256ESA-7SR#B0 | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28TSOP | 2500 Lisää tilauksesta |
|
| IS42S16320D-7BL-TR | IC DRAM 512MBIT PARALLEL 54TFBGA | 815 Lisää tilauksesta |
|
| IS43LD32640B-18BPL | IC DRAM 2GBIT PARALLEL 168VFBGA | 973 Lisää tilauksesta |
|
| S34MS04G204TFI010 | IC FLASH 4GBIT PARALLEL 48TSOP I | 2362 Lisää tilauksesta |
|
| CY14B256L-SP35XI | IC NVSRAM 256KBIT PAR 48SSOP | 2489 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10949 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.99000 | $4.99 |
| 10 | $4.55013 | $45.5013 |
| 25 | $4.46359 | $111.58975 |
| 50 | $4.43313 | $221.6565 |
| 209 | $3.97677 | $831.14493 |
| 418 | $3.96146 | $1655.89028 |
| 627 | $3.71419 | $2328.79713 |
| 1045 | $3.55613 | $3716.15585 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.