Vain viitteeksi
| Osa numero | MXD1210CSA+T |
| LIXINC Part # | MXD1210CSA+T |
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Kategoria | integroidut piirit › muisti - ohjaimet |
| Kuvaus | IC CNTRLR NVRAM 8-SOIC |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | MXD1210CSA+T PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | MXD1210CSA+T |
| Brändi: | Maxim Integrated |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | muisti - ohjaimet |
| Valmistaja: | Maxim Integrated |
| sarja: | - |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| ohjaintyyppi: | Nonvolatile RAM |
| jännite - syöttö: | 4.75V ~ 5.5V |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 8-SOIC |
| DS1312+ | IC CONTROLLER NV BW & RST 8DIP | 3561 Lisää tilauksesta |
|
| UPD48288209FF-EF25-DW1-E2 | DDR DRAM, 32MX9 | 23699 Lisää tilauksesta |
|
| DS1210S+ | NONVOLATILE CONTROLLER CHIP | 17696 Lisää tilauksesta |
|
| DP84T22V-25 | MEMORY CONTROLLER, CMOS, PQCC84 | 1409 Lisää tilauksesta |
|
| DS1210+ | NONVOLATILE CONTROLLER CHIP | 33107 Lisää tilauksesta |
|
| DS1218+ | DS1218 NONVOLATILE CONTROLLER | 912 Lisää tilauksesta |
|
| TMS44165-80DZ | FAST PAGE DRAM, 256KX16, 80NS0 | 2014 Lisää tilauksesta |
|
| SB82437MX | DRAM CONTROLLER, 128M X 8 | 2152 Lisää tilauksesta |
|
| DS1211S/T&R | MICROPROCESSOR CIRCUIT, CMOS, PD | 1960 Lisää tilauksesta |
|
| V96BMC-40LP | DRAM CONTROLLER, 64M X 8 | 2230 Lisää tilauksesta |
|
| TMS45169-70DZ | EDO DRAM, 256KX16, 70NS PDSO40 | 1159 Lisää tilauksesta |
|
| P82C08-8 | DRAM CONTROLLER, 1M X 8 PDIP48 | 888 Lisää tilauksesta |
|
| AM2964B/BQA | DYNAMIC MEMORY CONTROLLER | 907 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10818 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.68000 | $4.68 |
| 2500 | $4.14514 | $10362.85 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.