Vain viitteeksi
| Osa numero | DM74LS257BN |
| LIXINC Part # | DM74LS257BN |
| Valmistaja | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Kategoria | integroidut piirit › logiikka - signaalikytkimet, multiplekserit, dekooderit |
| Kuvaus | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16DIP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | DM74LS257BN PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 14 - May 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | DM74LS257BN |
| Brändi: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | logiikka - signaalikytkimet, multiplekserit, dekooderit |
| Valmistaja: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| sarja: | 74LS |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Obsolete |
| tyyppi: | Multiplexer |
| piiri: | 4 x 2:1 |
| itsenäiset piirit: | 1 |
| virta - lähtö korkea, matala: | 2.6mA, 24mA |
| jännitelähde: | Single Supply |
| jännite - syöttö: | 4.75V ~ 5.25V |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| asennustyyppi: | Through Hole |
| paketti/laukku: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| toimittajan laitepaketti: | 16-PDIP |
| MC74LCX258DG | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOIC | 983 Lisää tilauksesta |
|
| SY58017UMI-TR | IC MULTIPLEXER 1 X 2:1 16MLF | 838 Lisää tilauksesta |
|
| SY89540UMI | IC CROSSPOINT SW 1 X 4:4 44MLF | 886 Lisää tilauksesta |
|
| MM74HC139N | IC DECODER/DEMUX 1X2:4 16DIP | 899 Lisää tilauksesta |
|
| HCF4512M013TR | IC DATA SELECT/MULTPL 1X8:1 16SO | 928 Lisää tilauksesta |
|
| PI90LV044LE | IC CROSSPOINT SW 2 X 2:2 28TSSOP | 899 Lisää tilauksesta |
|
| SY10E457JZ | IC MULTIPLEXER 3 X 2:1 28PLCC | 855 Lisää tilauksesta |
|
| SN74LVC257AQDREP | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOIC | 800 Lisää tilauksesta |
|
| FSTD16211GX | IC BUS SWITCH 12 X 1:1 54FBGA | 984 Lisää tilauksesta |
|
| IDT72V70810PF8 | IC MULTIPLEXER 1 X 8:8 64TQFP | 852 Lisää tilauksesta |
|
| CBTS3306D,112 | IC BUS SWITCH 1 X 1:1 8SO | 911 Lisää tilauksesta |
|
| 74ACT11257NSR | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 20SO | 832 Lisää tilauksesta |
|
| IDT74CBTLV3126PGG8 | IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14TSSOP | 803 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10843 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.