Vain viitteeksi
| Osa numero | MC74LVX139M |
| LIXINC Part # | MC74LVX139M |
| Valmistaja | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Kategoria | integroidut piirit › logiikka - signaalikytkimet, multiplekserit, dekooderit |
| Kuvaus | IC DECODER/DEMUX 1X2:4 16SOEIAJ |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | MC74LVX139M PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 13 - May 17 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | MC74LVX139M |
| Brändi: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | logiikka - signaalikytkimet, multiplekserit, dekooderit |
| Valmistaja: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| sarja: | 74LVX |
| paketti: | Tube |
| osan tila: | Obsolete |
| tyyppi: | Decoder/Demultiplexer |
| piiri: | 1 x 2:4 |
| itsenäiset piirit: | 2 |
| virta - lähtö korkea, matala: | 4mA, 4mA |
| jännitelähde: | Single Supply |
| jännite - syöttö: | 2V ~ 3.6V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 16-SOEIAJ |
| MC74LCX258M | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOEIAJ | 880 Lisää tilauksesta |
|
| SCAN90CP02SPX | IC CROSSPOINT SW 1 X 2:2 28WQFN | 863 Lisää tilauksesta |
|
| DM74LS251N | IC MULTIPLEXER 1 X 8:1 16DIP | 860 Lisää tilauksesta |
|
| 74AC399SC | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOIC | 995 Lisää tilauksesta |
|
| SN74AS151DRG4 | IC MULTIPLEXER 1 X 8:1 16SOIC | 844 Lisää tilauksesta |
|
| M74HC257B1R | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16DIP | 822 Lisää tilauksesta |
|
| 74F251ASJX | IC MULTIPLEXER 1 X 8:1 16SOP | 874 Lisää tilauksesta |
|
| SN74ALS158DR | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOIC | 957 Lisää tilauksesta |
|
| 74HC258D,653 | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SO | 953 Lisää tilauksesta |
|
| 74VHC257MTR | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SO | 836 Lisää tilauksesta |
|
| MC74VHCT257AMEL | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOEIAJ | 925 Lisää tilauksesta |
|
| MC74LVX139MEL | IC DECODER/DEMUX 1X2:4 16SOEIAJ | 992 Lisää tilauksesta |
|
| 72V70810PFG8 | IC MULTIPLEXER 1 X 8:8 64TQFP | 891 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10877 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.