Vain viitteeksi
| Osa numero | 74AUP1G18GW,125 |
| LIXINC Part # | 74AUP1G18GW,125 |
| Valmistaja | Nexperia |
| Kategoria | integroidut piirit › logiikka - signaalikytkimet, multiplekserit, dekooderit |
| Kuvaus | IC DEMULTIPLEXER 1 X 1:2 6TSSOP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | 74AUP1G18GW,125 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | May 14 - May 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | 74AUP1G18GW,125 |
| Brändi: | Nexperia |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | logiikka - signaalikytkimet, multiplekserit, dekooderit |
| Valmistaja: | Nexperia |
| sarja: | 74AUP |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Active |
| tyyppi: | Demultiplexer |
| piiri: | 1 x 1:2 |
| itsenäiset piirit: | 1 |
| virta - lähtö korkea, matala: | 4mA, 4mA |
| jännitelähde: | Single Supply |
| jännite - syöttö: | 0.8V ~ 3.6V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| toimittajan laitepaketti: | 6-TSSOP |
| MM74HC138M | IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16SOIC | 606922197 Lisää tilauksesta |
|
| 74CBTLV3125BQ,115 | IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14DHVQFN | 3886 Lisää tilauksesta |
|
| MC74AC258DR2 | MULTIPLEXER, AC SERIES, 4 FUNC, | 15290 Lisää tilauksesta |
|
| 74CBTLV6800QG8 | IC BUS SWITCH 24QSOP | 947 Lisää tilauksesta |
|
| MC100EP57DTG | IC DIFF DIG MULTPL 1X4:1 20TSSOP | 1774386 Lisää tilauksesta |
|
| MC9801P | MUX, 2-FUNC, 4 LINE INPUT, DTL | 1057 Lisää tilauksesta |
|
| 74HC138PW,118 | IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16TSSOP | 2575 Lisää tilauksesta |
|
| CD4556BMT | IC DECODER/DEMUX 1X2:4 16SOIC | 1756 Lisää tilauksesta |
|
| JM54AC139BFA | IC DECODER/DEMUX 1X2:4 16CFLATPK | 895 Lisää tilauksesta |
|
| JM38510/33909BEA | DUAL 4-INPUT DATA SELECT/MULTIPL | 1128 Lisää tilauksesta |
|
| DG412EGE | QUAD RAIL-RAIL, SPST ANLG SWITCH | 2984 Lisää tilauksesta |
|
| 5962-9851701QFA | SN54AHCT138 3-LINE TO 8-LINE DEC | 891 Lisää tilauksesta |
|
| QS3861PAG8 | IC BUS SWITCH 10 X 1:1 24TSSOP | 6567 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10994 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08892 | $0.08892 |
| 3000 | $0.08892 | $266.76 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.