Vain viitteeksi
| Osa numero | TC7MB3125CFT-EL(M) |
| LIXINC Part # | TC7MB3125CFT-EL(M) |
| Valmistaja | Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation |
| Kategoria | integroidut piirit › logiikka - signaalikytkimet, multiplekserit, dekooderit |
| Kuvaus | IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14TSSOP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | TC7MB3125CFT-EL(M) PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | TC7MB3125CFT-EL(M) |
| Brändi: | Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | logiikka - signaalikytkimet, multiplekserit, dekooderit |
| Valmistaja: | Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation |
| sarja: | TC7MB |
| paketti: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| osan tila: | Obsolete |
| tyyppi: | Bus Switch |
| piiri: | 1 x 1:1 |
| itsenäiset piirit: | 4 |
| virta - lähtö korkea, matala: | - |
| jännitelähde: | Single Supply |
| jännite - syöttö: | 4V ~ 5.5V |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| toimittajan laitepaketti: | 14-TSSOP |
| 54LS298DMQB | MULTIPLEXER, LS SERIES TTL | 1018 Lisää tilauksesta |
|
| 74LVX138MTCX | IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16TSSOP | 2082 Lisää tilauksesta |
|
| CBTD3306D,112 | IC BUS SWITCH 1 X 1:1 8SO | 2847 Lisää tilauksesta |
|
| 74CBTLV3245ADWG4 | IC BUS SWITCH 8 X 1:1 20SOIC | 912 Lisää tilauksesta |
|
| CD22M3494E | IC CROSSPOINT SW 1 X 16:8 40DIP | 2985 Lisää tilauksesta |
|
| 74CBTLV3245PGG | IC BUS SWITCH 8 X 1:1 20TSSOP | 930 Lisää tilauksesta |
|
| CD74ACT153M | IC MULTIPLEXER 2 X 4:1 16SOIC | 10107 Lisää tilauksesta |
|
| CD54AC258F3A | QUAD 2-INPUT MUX | 1113 Lisää tilauksesta |
|
| QS3861QG8 | IC BUS SWITCH 10 X 1:1 24QSOP | 1982 Lisää tilauksesta |
|
| 74CBTLV3126PGG | IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14TSSOP | 21497 Lisää tilauksesta |
|
| 54LS258AFMQB | MULTIPLEXER, LS SERIES | 943 Lisää tilauksesta |
|
| SN54F257J | MUX, F/FAST SERIES | 919 Lisää tilauksesta |
|
| SN74CBT3383CDW | IC BUS FET EXCHG SW 5X2:2 24SOIC | 2066 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 14930 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.60000 | $0.6 |
| 2000 | $0.37200 | $744 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.