Vain viitteeksi
| Osa numero | NL17SG32CMUTCG |
| LIXINC Part # | NL17SG32CMUTCG |
| Valmistaja | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Kategoria | integroidut piirit › logiikka - portit ja invertterit |
| Kuvaus | IC GATE OR 1CH 2-INP 6UDFN |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | NL17SG32CMUTCG PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | NL17SG32CMUTCG |
| Brändi: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | logiikka - portit ja invertterit |
| Valmistaja: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| sarja: | MiniGate™ |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Obsolete |
| logiikkatyyppi: | OR Gate |
| piirien määrä: | 1 |
| tulojen määrä: | 2 |
| ominaisuudet: | - |
| jännite - syöttö: | 0.9V ~ 3.6V |
| virta - lepo (max): | 500 nA |
| virta - lähtö korkea, matala: | 8mA, 8mA |
| logiikkataso - matala: | - |
| logiikkataso - korkea: | - |
| max etenemisviive @ v, max cl: | 4.4ns @ 3.3V, 30pF |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| toimittajan laitepaketti: | 6-UDFN (1x1) |
| paketti/laukku: | 6-UFDFN |
| 74S132PC | NAND GATE, TTL, PDIP14 | 8650 Lisää tilauksesta |
|
| MC74F10N | NAND GATE, F/FAST SERIES, 3 FUNC | 10470 Lisää tilauksesta |
|
| SN74LVC86AMDREP | IC GATE XOR 4CH 2-INP 14SOIC | 975 Lisää tilauksesta |
|
| 74HCT02PW-Q100,118 | IC GATE NOR 4CH 2-INP 14TSSOP | 3064 Lisää tilauksesta |
|
| 74LV08PW,112 | IC GATE AND 4CH 2-INP 14TSSOP | 875 Lisää tilauksesta |
|
| SN74ALVC08DGVR | IC GATE AND 4CH 2-INP 14TVSOP | 50611 Lisää tilauksesta |
|
| MC10H211L | IC GATE NOR 2CH 3-INP 16CDIP | 959 Lisää tilauksesta |
|
| NLX2G32BMX1TCG | IC GATE OR 2CH 2-INP 8ULLGA | 6832 Lisää tilauksesta |
|
| 74LVC14ADB,118 | IC INVERT SCHMITT 6CH 6IN 14SSOP | 853 Lisää tilauksesta |
|
| SN74ALS27FN | NOR GATE, TTL, PQCC20 | 7579 Lisää tilauksesta |
|
| SN74AUP2G06DSFR | IC INVERTER OD 2CH 2-INP 6SON | 130698 Lisää tilauksesta |
|
| SN54S20J | 54S20 DUAL 4-INPUT POSITIVE-NAND | 1057 Lisää tilauksesta |
|
| 74LS133PC | NAND GATE, TTL, PDIP16 | 11771 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10802 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12400 | $0.124 |
| 6000 | $ 0.12400 | $744 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.