Vain viitteeksi
| Osa numero | SN74S175NSRE4 |
| LIXINC Part # | SN74S175NSRE4 |
| Valmistaja | Texas Instruments |
| Kategoria | integroidut piirit › logiikka - varvastossut |
| Kuvaus | IC FF D-TYPE SNGL 4BIT 16SO |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | SN74S175NSRE4 PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | SN74S175NSRE4 |
| Brändi: | Texas Instruments |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | logiikka - varvastossut |
| Valmistaja: | Texas Instruments |
| sarja: | 74S |
| paketti: | Tape & Reel (TR) |
| osan tila: | Obsolete |
| toiminto: | Master Reset |
| tyyppi: | D-Type |
| lähtötyyppi: | Complimentary |
| elementtien määrä: | 1 |
| bittien lukumäärä elementtiä kohden: | 4 |
| kellotaajuus: | 110 MHz |
| max etenemisviive @ v, max cl: | 12ns @ 5V, 15pF |
| laukaisintyyppi: | Positive Edge |
| virta - lähtö korkea, matala: | 1mA, 20mA |
| jännite - syöttö: | 4.75V ~ 5.25V |
| nykyinen - lepo (iq): | 96 mA |
| tulokapasitanssi: | - |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| toimittajan laitepaketti: | 16-SO |
| paketti/laukku: | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| 74HC109D/AUJ | IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 16SO | 973 Lisää tilauksesta |
|
| SY100S331JZ | IC FF D-TYPE TRPL 1BIT 28PLCC | 812 Lisää tilauksesta |
|
| 74ABT16374BDGG,512 | IC FF D-TYPE DUAL 8BIT 48TSSOP | 809 Lisää tilauksesta |
|
| MC10E451FNR2 | IC FF D-TYPE SNGL 6BIT 28PLCC | 977 Lisää tilauksesta |
|
| 74ACQ377PC | IC FF D-TYPE OCTAL 20DIP | 983 Lisää tilauksesta |
|
| CY74FCT2374ATSOCE4 | IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC | 921 Lisää tilauksesta |
|
| 74ABT574AN,112 | IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20DIP | 877 Lisää tilauksesta |
|
| MC100EP31DTR2 | IC FF D-TYPE SNGL 1BIT 8TSSOP | 978 Lisää tilauksesta |
|
| 74ABT374AD,112 | IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SO | 849 Lisää tilauksesta |
|
| CY74FCT821BTSOCTE4 | IC FF D-TYPE SNGL 10BIT 20SOIC | 872 Lisää tilauksesta |
|
| 74ACT74TTR | IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14TSSOP | 877 Lisää tilauksesta |
|
| MC10E452FNG | IC FF SNGL 5BIT 28PLCC | 902 Lisää tilauksesta |
|
| HMC841LC4B | IC FF D-TYPE SNGL 1BIT 24SMT | 854 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10908 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.