Vain viitteeksi
| Osa numero | 72V255L15TF |
| LIXINC Part # | 72V255L15TF |
| Valmistaja | Renesas Electronics America |
| Kategoria | integroidut piirit › logiikka - fifos-muisti |
| Kuvaus | IC FIFO SS 8192X18 64-TQFP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | 72V255L15TF PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | 72V255L15TF |
| Brändi: | Renesas Electronics America |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | logiikka - fifos-muisti |
| Valmistaja: | Renesas Electronics America |
| sarja: | 72V |
| paketti: | Tray |
| osan tila: | Obsolete |
| muistin koko: | 144K (8K x 18) |
| toiminto: | Synchronous |
| datanopeus: | 66.7MHz |
| kirjautumisaika: | 10ns |
| jännite - syöttö: | 3 V ~ 3.6 V |
| virta - syöttö (max): | 55mA |
| bussi suuntaa: | Uni-Directional |
| laajennustyyppi: | Depth, Width |
| ohjelmoitavien lippujen tuki: | Yes |
| uudelleenlähetyskyky: | Yes |
| fwft-tuki: | Yes |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 64-LQFP |
| toimittajan laitepaketti: | 64-TQFP (14x14) |
| 72V811L10TFG8 | IC FIFO SYNC 512X9 10NS 64QFP | 945 Lisää tilauksesta |
|
| 72615L35J | IC FIFO BY SYNC 512X18X2 68PLCC | 938 Lisää tilauksesta |
|
| IDT7201LA35SO8 | IC MEM FIFO 512X9 35NS 28-SOIC | 986 Lisää tilauksesta |
|
| 72225LB25J8 | IC FIFO 1024X18 SYNC 25NS 68PLCC | 880 Lisää tilauksesta |
|
| IDT72T54262L5BB | IC FIFO DDR/SDR QUAD/DUAL 324BGA | 856 Lisää tilauksesta |
|
| IDT72V7280L15BB | IC FIFO 32768X36 15NS 256BGA | 826 Lisää tilauksesta |
|
| IDT7202LA12SO | IC FIFO ASYNCH 1KX9 12NS 28SOIC | 994 Lisää tilauksesta |
|
| IDT7202LA15SO | IC FIFO ASYNCH 1KX9 15NS 28SOIC | 991 Lisää tilauksesta |
|
| 72V851L10TFG8 | IC FIFO SYNC 4096X18 10NS 64QFP | 963 Lisää tilauksesta |
|
| 72235LB25JI8 | IC FIFO 2048X18 SYNC 25NS 68PLCC | 806 Lisää tilauksesta |
|
| IDT7200L15SOI8 | IC MEM FIFO 256X9 15NS 28-SOIC | 847 Lisää tilauksesta |
|
| 72T1885L5BBI | IC FIFO 32768X18 2.5V 5NS 144BGA | 811 Lisää tilauksesta |
|
| 72T1885L4-4BB | IC FIFO 32768X18 2.5V 4NS 144BGA | 931 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10885 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.