Vain viitteeksi
| Osa numero | 72841L15PF |
| LIXINC Part # | 72841L15PF |
| Valmistaja | Renesas Electronics America |
| Kategoria | integroidut piirit › logiikka - fifos-muisti |
| Kuvaus | IC FIFO SYNC 4KX9 15NS 64QFP |
| Elinkaari | Aktiivinen |
| RoHS | Ei RoHS-tietoja |
| EDA/CAD mallit | 72841L15PF PCB-jalanjälki ja symboli |
| Varastot | Yhdysvallat, Eurooppa, Kiina, Hongkongin erityishallintoalue |
| Arvioitu toimitus | Apr 14 - Apr 18 2026(Valitse nopeutettu toimitus) |
| Takuu | Jopa 1 vuosi [rajoitettu takuu]* |
| Maksu |
|
| laivaus | ![]() |
| Osa numero: | 72841L15PF |
| Brändi: | Renesas Electronics America |
| Elinkaari: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | integroidut piirit |
| Alaluokka: | logiikka - fifos-muisti |
| Valmistaja: | Renesas Electronics America |
| sarja: | 7200 |
| paketti: | Tray |
| osan tila: | Obsolete |
| muistin koko: | 72K (4K x 9 x 2) |
| toiminto: | Synchronous |
| datanopeus: | 66.7MHz |
| kirjautumisaika: | 10ns |
| jännite - syöttö: | 4.5 V ~ 5.5 V |
| virta - syöttö (max): | 60mA |
| bussi suuntaa: | Bi-Directional |
| laajennustyyppi: | Depth, Width |
| ohjelmoitavien lippujen tuki: | Yes |
| uudelleenlähetyskyky: | No |
| fwft-tuki: | No |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| asennustyyppi: | Surface Mount |
| paketti/laukku: | 64-LQFP |
| toimittajan laitepaketti: | 64-TQFP (14x14) |
| 72V83L20PA8 | IC ASYNCH FIFO 1024X18 56TSSOP | 997 Lisää tilauksesta |
|
| 72265LA20TF8 | IC FIFO 8KX18 LP 20NS 64QFP | 993 Lisää tilauksesta |
|
| 72815LB15PFI8 | IC FIFO SYNC DUAL 512X18 128TQFP | 853 Lisää tilauksesta |
|
| 72281L20TF | IC FIFO 32768X18 LP 20NS 64QFP | 911 Lisää tilauksesta |
|
| 72271LA10PF8 | IC FIFO 16384X18 LP 10NS 64QFP | 984 Lisää tilauksesta |
|
| 72V841L15TFGI8 | IC FIFO SYNC 2048X18 15NS 64QFP | 866 Lisää tilauksesta |
|
| 72V201L10J | IC FIFO SYNC 256X9 10NS 32-PLCC | 990 Lisää tilauksesta |
|
| 72845LB15PF8 | IC FIFO SYNC DL 4096X18 128TQFP | 972 Lisää tilauksesta |
|
| 72255LA20TF8 | IC FIFO 8KX18 LP 20NS 64QFP | 950 Lisää tilauksesta |
|
| 7201LA12TP | IC MEM FIFO 512X9 12NS 28DIP | 831 Lisää tilauksesta |
|
| 72V221L10PF | IC FIFO SYNC 1KX9 10NS 32QFP | 818 Lisää tilauksesta |
|
| 72V3624L10PF8 | IC FIFO 512X36 10NS 128QFP | 891 Lisää tilauksesta |
|
| 7204L25JI | IC FIFO 4KX9 25NS 32PLCC | 845 Lisää tilauksesta |
| Varastossa | 10851 - Lisää tilauksesta |
|---|---|
| Lainausraja | Ei rajoitusta |
| Toimitusaika | Vahvistettava |
| Minimi | 1 |
Lämpimiä vinkkejä: Täytä alla oleva lomake. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc tarjoaa sinulle kilpailukykyiset hinnat, katso tarjoukset.
Ota rohkeasti yhteyttä saadaksesi lisätietoja.